تاریخ انتشار: ۱۹:۵۳ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۱

ستاره پرسپولیس راهی امارات می‌شود؟

یک تیم اماراتی با پیشنهادی سنگین و وسوسه‌انگیز به دنبال خرید میلاد سرلک برای فصل آینده است.

میلاد سرلک

رویداد۲۴  میلاد سرلک با وجود تماس‌های مکرر باشگاه پرسپولیس هنوز راضی نشده قراردادش با این تیم را تمدید کند و وضعیت کنونی‌اش ما را به یاد احمد نوراللهی می‌اندازد.

نوراللهی نیز اواخر فصل گذشته بار‌ها با پیشنهاد تمدید قرارداد مواجه شد، اما همواره آن را به پایان لیگ بیستم موکول می‌کرد تا اینکه بالاخره تصمیم خودش را گرفت. او با قراردادی سنگین به شباب الاهلی رفت تا پرسپولیس با چالش بزرگی در میانه میدان خود مواجه شود.


بیشتر بخوانید: سه تغییر مهم در ترکیب پرسپولیس


نه رضا اسدی با پیراهن شماره ۸ توانست جای خالی احمد نوراللهی را پر کند و نه کمال کامیابی نیا که با مصدومیت و بدشانسی مواجه شده بود. هرچند رضا اسدی به ترکیب اصلی پرسپولیس برگشته، اما فاصله آشکاری با احمد نوراللهی بهترین‌هافبک فصل گذشته سرخپوشان دارد. حالا درچنین شرایطی از دست دادن میلاد سرلک می‌تواند اتفاقی تلخ برای پرسپولیسی‌ها باشد.

سرلک روز اولی که با پرسپولیس قرارداد بست خیلی‌ها از یحیی بابت خریدش انتقاد کردند، ولی عملکرد او در همین مدت کوتاه در پرسپولیس آنقدر خوب بود که هم کارشناسان و هم هواداران به تعریف از این بازیکن پرداختند. سرلک که در بازی‌های آسیایی شماره ۶۶ را بر تن می‌کرد با شروع فصل جدید لیگ برتر پیراهن شماره ١٠ این تیم را پوشید که قبلاً بازیکنان بزرگی آن را بر تن می‌کردند.

هافبک سرخ‌ها در لیگ قهرمانان دو فصل پیش بسیار خوش درخشید و حتی در فینال آن رقابت‌ها برابر اولسان هیوندای کره جنوبی بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. در پرسپولیس نیز کم نوسان‌ترین بازیکن این تیم بوده و کمتر بازی ضعیفی از او دیده ایم.

هدف اصلی میلاد سرلک بازی در اروپاست، اما شنیدیم مبلغ پیشنهادی تیم اماراتی به قدری بالاست که ممکن است وسوسه شده و به این کشور برای ادامه فوتبال خود سفر کند.

دراین میان رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس با خوش خیالی از تمدید قرارداد میلاد سرلک و مهدی ترابی حرف می‌زند. از همان جنس حرف‌هایی که سال گذشته سمیعی و صدری در خصوص تمدید قرارداد احمد نوراللهی می‌زدند!

بنابراین به نظر می‌رسد کار پرسپولیس برای تمدید قرارداد میلاد سرلک بسیار سخت و دشوار باشد و او راهی را برود که پیش‌تر نوراللهی رفت!


خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان