تاریخ انتشار: ۱۸:۳۹ - ۲۵ فروردين ۱۴۰۱

باشگاه پرسپولیس تکلیف گل‌محمدی را مشخص کرد

در این ارتباط با صراحت کامل و قطعیت اعلام می‌کنیم در باشگاه پرسپولیس هیچ صحبت و دیدگاهی برای تغییرات در کادر فنی وجود ندارد.

پرسسپولیس

رویداد۲۴ باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرد سرمربی فعلی سرخپوشان فصل آینده هم هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت و از هم اکنون به فکر تقویت تیم و پوشاندن نقاط ضعف است.

در شرایطی که بسیاری از هواداران از عملکرد دیدار‌های اخیر تیم فوتبال پرسپولیس راضی نیستند و خبر‌هایی مبنی بر احتمال تغییرات در کادر فنی سرخپوشان در پایان فصل منتشر شده است، باشگاه پرسپولیس تاکید کرد با همین کادر فنی فصل آینده را پشت سرخواهد گذاشت.


بیشتر بخوانید: ستاره محبوب برانکو در راه پرسپولیس؟


در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس امده است:

«تمام اخبار مربوط به حضور نفرات جدید در کادر فنی، فهرست مازاد، فهرست نقل و انتقالات و مواردی از این دست، از پایه و اساس، غیر واقع، دروغین و شاید برنامه‌ریزی شده برای برهم زدن آرامش و همبستگی تیم و باشگاه و هواداران در جهت منافع دیگران باشد.

این که پس از دو قهرمانی پیاپی توسط کادر فنی کنونی و در حالی که مدعی عنوان قهرمانی هستیم، هر روز مطالب جدیدی در ارتباط با تغییرات در کادر فنی پرسپولیس مطرح می‌شود یا این که ۶ بازی باقی مانده به پایان فصل و در کورس قهرمانی صحبت از فهرست مازاد و خرید بازیکنان پرسپولیس می‌شود فراتر از خوراندن اخبار بی اعتبار یک روند غیر عادی خبری است.

در این ارتباط با صراحت کامل و قطعیت اعلام می‌کنیم در باشگاه پرسپولیس هیچ صحبت و دیدگاهی برای تغییرات در کادر فنی وجود ندارد. از این رو هر خبری در این باره ممکن است توطئه‌ای علیه پرسپولیس یا حربه رسانه‌ای گروه‌ها و تیم‌های خاص باشد. باشگاه پرسپولیس در پایان این فصل نیز برنامه‌ریزی‌های خود را بدون هیچ سخن پس و پیش با سرمربیگری یحیی گل‌محمدی و طبق تفکرات وی پیش خواهد برد.

همچنین اعلام می‌شود سرمربی پرسپولیس هم بر خلاف اخبار انتشار یافته در رسانه‌های کرواسی، برنامه‌ای برای به کار گرفتن نفرات جدید چه ایرانی و چه غیر ایرانی، در تیم کاری خود ندارد. نیاز به گفتن نیست که در این مقطع حساس هیچ لیست مازادی هم نمی‌تواند وجود داشته باشد.

باشگاه پرسپولیس به هواداران اعلام می‌کند، همان‌طور که خود به تجربه، خوب می‌دانند با بها دادن به این گونه مطالب و پرداختن به آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی ضمن رونق بخشیدن به خیرسازی‌های ضد پرسپولیس، شرایط را برای تیم محبوب خود دشوار می‌کنند، ضمن آن‌که مقابله ایشان با چنین جریان‌هایی، بهترین سلاح برای توقف روندی است که به زیان پرسپولیس به راه افتاده است، ولی علیه دیگر تیم‌ها وجود ندارد. این بسیار شک بر انگیز است.»

منبع: مهر
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما
پیشخوان