تاریخ انتشار: ۲۱:۳۹ - ۳۰ فروردين ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

القاب اعطایی آقای نماینده به منتقدان طرح صیانت

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی مخالفت‌ها با طرح صیانت از سوی افکار عمومی را به حوادث جنگ صفین تشبیه کرد.

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی

رویداد۲۴ علی اکبر علیزاده برمی نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امورز ۳۰ فروردین طی تذکر شفاهی، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دیدارشان با نمایندگان مجلس در خرداد ۹۹، مجلس یازدهم را با عنوان انقلابی یاد کردند و از نمایندگان، مطالبه قانون‌مند کردن فضای مجازی افسارگسیخته و رها شده را به عنوان یک اولویت مهم مطرح کردند.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی پس از دوسال در حالی که در نبرد شبهه صفین به کنار خیمه معاویه در فضای مجازی افسارگسیخته رسیده بود، با حیله‌های عمروعاص‌های لیبرال، این تفاله‌های امریکا از بیرون و با کوشش‌های اشعث‌ها از درون، قرآن‌های دروغ، تهمت و افترا را در مورد طرح قانون‌مند کردن فضای مجازی بر سر نیزه کردند و این طرح بسیار مهم را که اصلی‌ترین عامل تهاجم دشمنان به ارزش‌های مردم و ایران اسلامی است را کنار زدند.


بیشتر بخوانید: ارجاع طرح صیانت به شورای عالی فضای مجازی تکذیب شد


این نماینده مجلس خطاب به رییس مجلس گفت: آقای قالیباف مدیریت شما درباره دفاع از این طرح مورد سوال دلسوزان این ملت است؛ تا دیر نشده جلوی فاجعه را بگیرید. مردم میگویند مجلس انقلابی جا خالی داد تا هزینه‌های اجتماعی آن را نپردازد و به دلیل تعارض منافع از میدان گریخت. قصه انداختن توپ به زمین بی صاحب شورای عالی فضای مجازی از همین موارد است.

وی افزود: خداوند بر درجات شهید حاج همت بی افزاید؛ کسی از او سوال کرد چه طور در شب عملیات چگونه خط دشمن را پیدا کنیم که پاسخ داد، ببینید آتش دشمن در کجا بیشتر است، همان جا خط مقدم است. آیا آتشی سوزانده‌تر و بزرگ‌تر از فضای مجازی اشغال شده توسط دشمن که قتلگاه جوانان و نوجوانان شده، وجود دارد؟


منبع: ایلنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۰
0
1
تشبیه کاملا بیجایی بود بهتره اینطوری بگیم این زمان قرآنی که شما ریاکاران هزار رو بر آن قسم میخورید و آن را ملاک اعمالتان قرا میدهید همان قرآنهای سر به نیزه شده صفین است شما روی معاویه و اشعث و عمرعاص رو سفید کردین آفرین بر شما که تاریخ این خاک هرگز چپاولگرانی به مانندی شما نه دیده و نه خواهد دید ....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۱
0
1
تا تا افراد بی سواد و املی مثل ایشان در راس امورند مملکت به جایی نمیرسه
نظرات شما
پیشخوان