تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۵ نظر

پاسخ حمید استیلی به ماجرای افشاگری از حقوق ۱۰۰ میلیونی در تیم ملی

حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: به دعوت سرپرست فدراسیون و برای کمک به تیم ملی، مسئولیت مدیریت این تیم را پذیرفتم و هرگز به دنبال منافع مالی در این جایگاه نبوده و نیستم.

پاسخ محکم حمید استیلی به ماجرای افشاگری از حقوق ۱۰۰ میلیونی در تیم ملی
رویداد۲۴ پس از رو شدن اسناد دریافتی‌های رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی، مجتبی خورشیدی در مصاحبه‌ای گفت: حقوق این‌جانب در شرایط وحشتناک بازی‌های مقدماتی جام جهانی با آن شرایط و شانس صعود و همه گیری کرونا و؛ که به آن اشاره شد، زیاد است یا حقوق سرپرست فعلی تیم ملی که در شرایط گل و بلبل و تیم صعودکرده برای ایشان تعیین شده است؟ من به شخصه از حمیداستیلی عزیز، پوزش می‌خواهم و معتقدم حق این چهره ملی است که این مبلغ را بگیرد. ولی مبلغ ٣٥ میلیون بنده در بوق و کرنا می‌شود و مبلغ ١٠٠ میلیون ماهیانه ایشان را هیچکس نمی‌بیند و انگار فقط و فقط شفاف سازی می‌بایست برای این حقیر باشد.

بی تردید این ادعای خورشیدی باید با واکنش حمید استیلی مواجه می‌شد. استیلی در پاسخ به این مسائل گفت: برای هر فردی ممکن است یک چیز‌هایی اولویت باشد. من زمانی که بحث منافع ملی و تیم ملی مطرح می‌شود هیچ اولویت دیگری برایم وجود ندارد. در تیم ملی امید شبانه روز برای حل مشکلات مالی و رفع کاستی‌ها تلاش کردم، به شکلی که در آن مقطع با کمک برخی سازمان‌ها، اسپانسری که پیدا کردیم و جلساتی که داشتیم، مجموعاً حدود ۴ میلیارد تومان پول به فدراسیون تزریق کردیم تا پاداش معوق اعضای تیم، بخشی از دستمزد کادر فنی و هزینه سفر و اردو‌ها را تامین کنیم. از همین محل که توانستیم هزینه‌های تیم را تامین کنیم، باز هم به فکر دریافت دستمزد خودم نبودم و چیزی دریافت نکردم؛ چون اولویت برای من موفقیت تیم بود و هدفی به جز فراهم کردن شرایط مطلوب برای موفقیت تیم نداشتیم. حمید استیلی برای اهالی فوتبال و جامعه ورزش ناشناخته نیست و همه همبازیان، دوستان، هم‌دوره‌ای‌ها، عموم اهالی فوتبال و همه کسانی که با من سابقه همکاری یا دوستی داشته‌اند، روحیاتم را به خوبی می‌شناسند.

من در این سال‌ها هر کاری کرده‌ام، به عشق مردم کشورم برای سربلندی تیم‌های ملی و فدراسیون فوتبال ایران عزیز بوده و وظیفه‌ام بود. من هرچه دارم از همین تیم ملی و همین هواداران فوتبال است، چه در دورانی که افتخار پوشیدن پیراهن مقدس این تیم را داشتم و چه امروز در قامت مدیر تیم ملی مثل یک سرباز خدمتگذار فوتبال ملی کشورم هستم. نه برای کسی شرط و شروط مالی گذاشتم و نه به دنبال پول و منفعت مالی چنین مسئولیتی را پذیرفتم و هدفی به جز موفقیت و سربلندی تیم ملی ندارم.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
هادی شایان نسب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۳
0
3
همه چیز گفت بجز از حقوق ۱۰۰ میلیونی
پاسخ ها
احسان
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
واقعاً
گلستانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
0
0
پس میشود یقین داشت که ماهی صد میلیون ثابت شده است چون از همه چیز گفت بجز مبلغ صدمیلیونی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
0
1
آخه خرجشان به لیر است... نه که خیلی وطن دوست هستند!!
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
0
0
ایشان فقط تعارف کردن نگفتن بلاخره گرفتن ۱۰۰ملیون رایاچقدرگرفتن وملت الان حساس شدن که استیلی چقدرگرفت وایشان طفره رفتن ازواقعیات
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: