تاریخ انتشار: ۱۴:۳۶ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

جزئیات بدهی سنگین باشگاه استقلال

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت: سه میلیارد دیگر به بدهی‌های کارگزار استقلال اضافه شد و به ۳۶ میلیارد رسید.

جزئیات بدهی سنگین باشگاه استقلال
رویداد۲۴ صادق درودگر در مورد اینکه چه اتفاقی افتاده که در سه هفته پایانی لیگ نباید تماشاگر حضور داشته باشد، اظهار داشت: هر چه بود مربوط به سازمان لیگ و برنامه‌ریزی ما نبود. بهتر است در این مورد سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات توضیح بدهد.

وی در مورد اینکه شما عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ هستید و الان سینما‌ها و مکان‌های عمومی دیگر همه رفت و آمد می‌کنند و از نظر شما علت این کار چه می‌تواند باشد، گفت: موضوعی مطرح است که بر اساس آن مکاتبه‌ای با سازمان لیگ شده است. این گزارش‌ها هم دو هفته یک بار به هیئت رئیسه داده می‌شود و من تا الان در اتوماسیون دریافت نکرده‌ام.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در مورد وضعیت قرارداد باشگاه استقلال عنوان کرد: یک بازی دیگریعنی ۳ میلیارد دیگر به بدهی‌های باشگاه استقلال نه بلکه کارگزار این باشگاه اضافه شد. به هر حال سازمان لیگ باید پاسخگوی مراجع ذی‌صلاح باشد. من گزارش کارشناسی خودم را در حیطه وظایفم انجام دادم و بقیه مسائل در اختیار هیئت رئیسه و مسئول حقوقی سازمان لیگ است. مسؤول حقوقی لیگ هم مأموریت دارد این کار را انجام دهد.


بیشتر بخوانید: سرگیجه در لیگ برتر؛ استقلال هنوز قهرمان نشده است؟


وی در مورد اینکه بدهی استقلال و پرسپولیس تا الان چقدر است گفت: بدهی استقلال تا این لحظه ۳۶ میلیارد است، اما باشگاه پرسپولیس تسویه کرده است.

درودگر در مورد کمک ۱۰ میلیارد فدراسیون به باشگاه پرسپولیس گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم. من از وزارت ورزش شنیدم یک پولی به فدراسیون وارد شده و آن‌ها به پرسپولیس داده‌اند. من از جزئیات آن بی‌اطلاع هستم، اما اگر قرار است کمکی به باشگاه‌ها صورت بگیرد باید به همه آن‌ها شود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
پیشخوان