تاریخ انتشار: ۱۵:۴۸ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

ستاره معروف والیبال ایران دوپینگی شد!

به فاصله چند روز بعد از اعلام مثبت‌شدن تست دوپینگ یکی از بسکتبالیست‌ها به‌دلیل استفاده از ماده‌های استانوزول و متاندینون، نتیجه تست دوپینگ یکی از والیبالیست‌های سرشناس کشور هم مثبت اعلام شده است.

ورزشکاران دوپینگی

رویداد۲۴ به فاصله چند روز بعد از اعلام مثبت‌شدن تست دوپینگ یکی از بسکتبالیست‌ها به‌دلیل استفاده از ماده‌های استانوزول و متاندینون، نتیجه تست دوپینگ یکی از والیبالیست‌های سرشناس کشور هم مثبت اعلام شده است.

اخیرا یکی از کارمندان فدراسیون والیبال با انتشار یک استوری از دوپینگی‌بودن یکی از والیبالیست‌ها خبر داد و پیگیری‌ها مشخص کرد که فرد مذکور یکی از ستاره‌های سرشناس والیبال است که از تیم‌ملی خداحافظی کرده اما همچنان مشغول بازی در رده باشگاهی است و در مسابقات اخیر جام باشگاه‌های آسیا در تهران نیز حضور داشته است.

  ظاهرا در آزمایش انجام‌شده از این والیبالیست مشخص شده که از یک ماده ممنوعه مخدر استفاده کرده که جریمه‌اش بین سه‌ماه تا ۶سال محرومیت از حضور در میادین خواهد بود و احتمالا باعث می‌شود این بازیکن بازنشسته شود.

  البته شنیده می‌شود وی اعتراض خود را اعلام کرده و خواستار نمونه دوم شده است، با این حال به‌نظر می‌رسد محرومیت این والیبالیست شناخته‌شده که سال‌ها عضو تیم‌ملی بوده، قطعی است.

  خبر های مرتبط
  برچسب ها: والیبال
  نظرات بینندگان
  انتشار یافته: ۲
  ناشناس
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۱۷:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
  2
  0
  خخخخ. خيلي هم معروفه
  ناشناس
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۰۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
  0
  0
  اگه عرضه نداری اسم ببری برو بستنی فروشی باز کن تا جای یکی دیگه رو که حق تو نیست اشغال نکنی
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: