تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

همدستی مادر و دختر برای قتل پدر خانواده با قرص برنج

مادر و دختری در کرج در ماجرایی هولناک با همدستی یکدیگر پدر خانواده را با خوراندن قرص برنج به قتل رساندند.

همدستی مادر و دختر برای قتل پدر خانواده با قرص برنج
رویداد۲۴ سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به بازداشت یک زن و دختر قاتل اظهار داشت: در پی اعلام مفقودی یک مرد ۶۱ ساله توسط بستگانش به کلانتری ۲۵ محمدشهر کرج بررسی موضوع در دستور کار کارگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: کارگاهان در تحقیقات محلی صورت گرفته متوجه شدند که فردی که مفقودی آن به پلیس گزارش شده، در روز‌های اخیر وارد منزل شده و هیچ گونه ترددی پس از آن از وی گزارش و مشاهده نشده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه این موضوع باعث قوت گرفتن احتمال انجام اقدامات مجرمانه از سوی خانواده این فرد شد گفت: در ادامه همسر و فرزند فرد فقدانی به پلیس آگاهی دعوت و مورد تحقیقات تخصصی قرار گرفتند که در نهایت همسر مقتول با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و عنوان کرد که به دلیل مشکلات شخصی با فرد فقدانی اختلاف داشتند و با فرزندش که ۳۷ سال دارد تصمیم به قتل همسرش گرفته و به وسیله مخلوط کردن قرص برنج در غذا نامبرده را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان‌های جاده ساوه رها کردند.


بیشتر بخوانید: افزایش فوتی‌های متروپل آبادان/ ناپایداری سازه و احتمال وقوع حادثه ثانویه


این مقام انتظامی با بیان اینکه با هماهنگی قضائی جسد مقتول در بیابان‌های جاده ساوه کشف و برای تحقیقات تکمیلی به پزشکی قانونی منتقل شد تصریح کرد: متهمان نیز پس از تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

نادر بیگی خاطرنشان کرد که بسیاری از اختلافات و مشکلات خانوادگی با اندکی تحمل و کمک گرفتن از روانشناسان قابل حل است.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: