تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۱

اولویت اول نیمکت استقلال برای فصل آینده مشخص شد

فارس نوشت: نمایندگان باشگاه استقلال برای مذاکره با چند گزینه خارجی در امارات به سر می‌برند.

اولویت اول نیمکت استقلال برای فصل آینده مشخص شد

رویداد۲۴ شب گذشته افراد مورد اعتماد باشگاه استقلال راهی کشور امارات شدند تا با چند گزینه برای هدایت تیم در فصل جدید لیگ برتر به مذاکره بپردازند؛ البته استقلال نماینده‌ای نیز در کشور امارات دارد که در کنار افراد اعزامی، تیم مذاکره کننده باشگاه را تشکیل می‌دهند.

آندره‌آ استراماچونی و رزوان لوچسکو، دو گزینه پررنگ و جدی باشگاه استقلال برای هدایت تیم هستند، اما با توجه به شناخت استراماچونی ازفوتبال ایران و تیم آبی‌پوش پایتخت، مدیران باشگاه نظر ویژه‌ای روی دارند. به همین خاطر قرار است در این مذاکرات برای توافق بر سر مطالبات این مربی ایتالیایی نیز صحبت کنند و باید دید که این بخش از مذاکره چگونه پیش خواهد رفت.


بیشتر بخوانید: استقلال بازهم بامربی ایتالیایی قهرمان می‌شود/ مجیدی ترسو نیست بلکه اشتباه کرد
به جز این دو گزینه، یکی دو انتخاب دیگر نیز روی میز مدیران باشگاه استقلال قرار دارد که مذاکره با آن‌ها منوط به تعیین تکلیف مذاکره با مربیان ذکر شده است.

قرار است با توجه به زمان کم تا شروع فصل جدید و نقل و انتقالات، باشگاه استقلال نهایتا تا سه شنبه این هفته تکلیف انتخاب سرمربی خارجی را مشخص کند و در صورتیکه مذاکرات با خارجی‌ها به هر دلیلی به سرانجام نرسد، این باشگاه به سراغ گزینه‌های ایرانی خواهد رفت. باشگاه استقلال تا کنون هیچ صحبتی با گزینه‌های داخلی نداشته است.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: