تاریخ انتشار: ۰۹:۳۲ - ۰۳ تير ۱۴۰۱

امیر قلعه نویی به دنبال هایجک گزینه استقلال

باشگاه استقلال به طور رسمی برای خرید محمد محبی بازیکن ایرانی تیم سانتاکلارا اقدام کرده است. وینگر تیم پرتغالی که این فصل موفق به زدن ۳ گل برای تیم پرتغالی شده است.

محمد محبی

رویداد۲۴ محمد محبی در حالی در ایران با درخواست رسمی باشگاه گل گهر و استقلال مواجه شده است که مدیر باشگاه سانتاکلارا در تعطیلات زمستانی و در پاسخ به درخواست های تیم های ایرانی گفته بود ترجیح می دهد که محمد محبی را به تیم های اسپورتینگ – بنفیکا، پورتو و براگا بفروشد اما سوال مهم اینجاست آیا این باشگاه ها برای  خرید محمد محبی اقدام کرده اند؟ فعلا خبر رسمی در این باره منتشر نشده  و طبیعتا باشگاه سانتاکلارا برای رسیدن به این مهم می بایست در فصلی که گذشت بیشتر به محمد محبی میدان می داد.

اما یک اتفاق جالب در مورد محمد محبی رخ داده است؛ فرهاد مجیدی،  سرمربی تیم اتحاد کلباء هم برای بخدمت گیری محمد محبی وارد عمل شده  و حاضر شده خواسته های مالی باشگاه پرتغالی را بر آورده کند. به نظر می رسد در صورت بررسی درخواست ها از سوی باشگاه سانتاکلارا شانس تیم اماراتی برای در اختیار گرفتن این بازیکن ایرانی بیشتر از دو تیم ایرانی یعنی استقلال و  گل گهر است.

  به این خاطر که باشگاه های ایرانی برای دریافت رضایت نامه محمد محبی می تواند مبلغ محدود و مشخص شده ای را هزینه کنند اما باشگاه اماراتی جز باشگاه های متمول به حساب می آید و در جذب محمد محبی توان مالی بیشتری دارد.

  البته گفته می شود دو باشگاه گل گهر و استقلال مشکلی با این موضوع ندارند که محمد محبی به عنوان بازیکن قرضی پیراهن آنها را برتن کند اما باشگاه اماراتی می خواهد محمد محبی را به عنوان بازیکن قطعی در اختیار بگیرد. بر اساس خبرهای رسیده محمد محبی بی میل نیست به عضویت یکی از تیم های ایرانی یا باشگاه اماراتی در بیاید چون حضور در یکی از این ها تیم ها او را دوباره مورد توجه قرار خواهد داد و شانس بیشتری برای بازگشت به اردوی تیم ملی دارد.

  منبع: اندیشه معاصر
  خبر های مرتبط
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: