تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - ۰۳ تير ۱۴۰۱

بهانه عجیب برای قتل همسر!

مردی که به اتهام قتل همسرش دستگیر شده است در بازجویی‌های اولیه مدعی شد که چون او زیاده‌خواه بوده دست به این جنایت زده است.

اخبار حوادث

رویداد۲۴ شامگاه دوشنبه، ۳۰خرداد امسال، به مأموران کلانتری ۱۵۹ بیسیم خبر رسید که زنی ۲۰ساله از اتباع کشور افغانستان در خانه‌اش به قتل رسیده است. این خبر را مادرشوهر و عموی شوهر مقتول به مأموران اطلاع داده بودند و زمانی که به محل حادثه رسیدند پی بردند زن جوان به‌دست شوهرش خفه شده است.

مادرشوهر مقتول در این‌ باره به مأموران گفت: چند دقیقه قبل پسرم با من تماس گرفت و گفت با همسرش درگیر شده و او را خفه کرده است. چند دقیقه بعد خودم را به خانه او رساندم و با جسد عروسم روبه‌رو شدم و دقایقی بعد هم برادر شوهرم به آنجا آمد و درحالی‌که پسرم فرار کرده بود ماجرا را به پلیس گزارش کردیم.

به‌ دنبال این حادثه تحقیقات پلیس برای دستگیری مرد همسرکش آغاز شد تا اینکه سرانجام متهم درحالی‌که به خانه عمویش رفته بود دستگیر شد. او روز گذشته برای انجام بازجویی به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و از سوی بازپرس ساسان غلامی تحت بازجویی قرار گرفت.

متهم در اعترافاتش گفت: من ۶ سالی می‌شود که از افغانستان برای کار به ایران آمده‌ام و در کار جمع‌آوری و فروش ضایعات بودم. با اینکه درآمد زیادی نداشتم اما سعی می‌کردم همسر و فرزند ۲ ساله‌ام در آرامش و رفاه باشند. من همسرم را دوست داشتم اما او زن زیاده‌خواهی بود و مدام به من سرکوفت می‌زد.

متهم ادامه داد: شب حادثه وقتی از سرکار به خانه برگشتم باز همسرم شروع به سرکوفت زدن کرد. من هم که خیلی خسته بودم، عصبانی شدم و یک پارچه دور گردنش انداختم و او را خفه کردم. بعد هم با مادر و عمویم تماس گرفتم و ماجرا را توضیح دادم و پیش از رسیدن آنها از آنجا فرار کردم. من همسرم را خیلی دوست داشتم اما رفتاری که او انجام می‌داد من را وادار به این کار کرد و حالا هم از کاری که کرده‌ام پشیمانم.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: