تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

اظهارنظر باورنکردنی یک استقلالی: به وریا غفوری ظلم نشد!

پیشکسوت استقلال در رابطه با موضوع وریا غفوری و اینکه برخی معتقدند باشگاه استقلال به او ظلم کرده است گفت: غفوری در طول سال‌های اخیر چند میلیارد از باشگاه استقلال گرفت؟ چرا کسی این مسائل را بررسی نمی‌کند؟

وریا غفوری

رویداد۲۴ رضا رجبی بازیکن اسبق تیم استقلال درباره اوضاع و احوال این روزهای این تیم همچنین موضوعات مربوط به وریا غفوری اظهاراتی را مطرح کرد.

چه ظلمی‌ به وریا غفوری شد؟
رجبی ابتدا در رابطه با موضوع وریا غفوری و اینکه برخی معتقدند باشگاه استقلال به او ظلم کرده است گفت: وریا غفوری در طول سال‌های اخیر چند میلیارد از باشگاه استقلال گرفت؟ چرا کسی این مسائل را بررسی نمی‌کند؟ حالا هم شاید باشگاه اینطور تشخیص داده که او دیگر نباید در این تیم باشد. به هر دلیلی هم هست محترم است اما عده ای در این میان هستند که با رفتن سراغ سوژه وریا غفوری می‌خواهند خودشان را مطرح کنند! می‌خواهند با تکرار کردن اسم این بازیکن بگویند ما جلوی ظلم می‌ایستیم، اما کدام ظلم؟ از کدام ظلم حرف میزنید؟ بازیکن ۳۵ ساله ای که باشگاه بعد از ۶ سال همراهی و پرداخت پول‌های میلیاردی و اعطای بازوبند کاپیتانی اش دیگر او نمی‌خواهد، این همه حرف و حدیث دارد؟ اصلاً خود وریا غفوری نباید اجازه بدهد تا این اندازه روی اسمش موج سواری کنند.

استقلال بدون هیچ تفکری یارگیری کرد
پیشکسوت استقلال همچنین در رابطه با ترافیک موجود در خط حمله استقلال گفت: وقتی تیمی‌۸ بازیکن مهاجم را جذب می‌کند کاملاً مشخص است که هیچ تفکری پشت یارگیری باشگاه نبوده است. تعدادی از همین بازیکنان زمانی جذب استقلال شدند که اصلاً حرفی از ساپینتو نبود! پس کاملا مشخص است که او شناختی از این بازیکن‌ها ندارد. استقلال آن جلو یک فوروارد سرعتی ویژه، دارای توانایی عبور یک به یک لازم دارد که هنوز نتوانسته چنین بازیکنی را بگیرد.

کاوه رضایی بمب نیست
وی درباره کاوه رضایی و بازگشت دوباره اش به استقلال گفت: این بازیکن آن زمان که به استقلال آمد (لیگ شانزدهم) هم غیر از یک گل در دربی کار خاصی برای این تیم نکرد، نمی‌دانم چطور پروپاگاندای رسانه‌ای اینقدر این بازیکن را بزرگ کرده و او را بمب نقل و انتقالات لقب دادند در حالی که اصلا در اندازه‌های بمب نیست! واقعاً باید به کسانی که این بازیکن را به این شکل بزرگ کردند تبریک گفت که فوتبالیستی که الان چهار ماه است فوتبال بازی نمی‌کند و سال گذشته هم در تیمش یک بازیکن ذخیره ضعیف بوده به این شکل تبدیل به بمب می‌شود!


بیشتر بخوانید: هشتگ وریا غفوری تنها نیست چگونه ترند شد؟


رضایی گلزن تاکتیکی نیست گلزن زوری است
این کارشناس فوتبالی افزود: کاوه رضایی از آن تیپ مهاجمان زوری است. بازیکنی که آن جلو می‌ایستد تا توپ بگیرد و زوری گل بزند. در حالی که در فوتبال امروز فوروارد خوب فورواردی است که تاکتیک پذیر باشد و بتواند از یک یار مقابلش عبور کنو. پیمان بابایی هم چنین شرایطی دارد. او یک فوتبالیست دیمی‌است. در حالی که یامگا نشان داد یک فوتبالیست تاکتیک پذیر است و هرجا فرهاد مجیدی او را بازی داد توانست بازی کند.

استقلال بالانس بسته نشده و به مشکل می‌خورد
رجبی در ادامه گفت: متاسفانه نوع یارگیری استقلال ثابت کرد این تیم به هیچ عنوان بالانس نیست و همین حالا هنوز نتوانسته یک پلی میکر داشته باشد تا این همه مهاجم را تغذیه کند. چنین تیمی‌قطعاً در ادامه مسابقات لیگ به مشکل می‌خورد. این مصاحبه من را ثبت و ضبط کنید چون به زودی چنین اتفاقی برای استقلال رقم می‌خورد.

قایدی و کاوه رضایی هم مثل حسین زاده بودند
بازیکن قدیمی‌استقلال درباره جدایی حسین زاده از این تیم و اینکه گفته دِینش را به استقلال ادا کرده گفت: کسی که در یک فصل ۸ گل برای استقلال زده چطور میتواند دینش را به استقلال ادا کرده باشد؟ چرا رضا عنایتی تا به حال چنین حرفی را نزده؟ چرا آرش برهانی چنین موضوعی را نگفته است؟ واقعا باعث تاسف است که باشگاه استقلال تبدیل شده به پلی سوی افتخار! پلی برای آنهایی که می‌آیند از این تیم هویت میگیرند و بعد هم منت می‌گذارند که ما دینمان را ادا کردیم! شما تا آخر عمرتان هم که برای استقلال زحمت بکشید نمی‌توانید دِین‌تان را ادا کنید. باعث تاسف است که برند استقلال از بین رفته و اینطور راحت برای باشگاهی به این عظمت منت می‌گذارند. کاوه رضایی هم یک فصل آمد و به شارلروا رفت. قائدی هم آمد و با آن همه حاشیه ای که برای تیم به وجود آورد در پایان تنها فصلی که برای استقلال خوب بود از این تیم جدا شد.

شهباززاده خوب بود سپاهان حفظش می‌کرد
رضا رجبی در پایان صحبت‌هایش درباره نوع یارگیری تیم‌های لیگ برتری گفت: مطمئن باشید سجاد شهباززاده که واقعاً پسر با اخلاقی است اگر به درد سپاهان میخورد حتماً در این تیم می‌ماند. سپاهان جزو تیم‌هایی است که تا بازیکنی به دردش می‌خورد هرگز آن را از دست نمی‌دهد. بنابراین خیلی نمی‌توان روی حضور شهباززاده در استقلال هم حساب باز کرد اما به نظر من تیمی‌که خوب یارگیری کرد و بی سر و صدا کارش را انجام داد گل گهر سیرجان بود که خیلی شناور فوتبال بازی می‌کند و در فصل نقل و انتقالات هم بدون هیاهو نفرات مورد نظرش را جذب کرد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Slovakia
|
۱۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
0
1
از همه انتقاد کرده...این افراد در طول زندگیشون اونقدر تحقیر شدن که نگو و نپرس
نظرات شما
پیشخوان