تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

سورپرایز بزرگ یحیی برای هواداران پرسپولیس

بعد از ناکامی باشگاه پرسپولیس در جذب کاسیانو، یحیی گل محمدی نام دو بازیکن دیگر را به باشگاه ارائه کرد تا مقدمات جذب آن‌ها فراهم شود.

سورپرایز بزرگ یحیی برای هواداران پرسپولیس
رویداد۲۴ بعد از ناکامی باشگاه پرسپولیس در جذب کاسیانو، یحیی گل محمدی نام دو بازیکن دیگر را به باشگاه ارائه کرد تا مقدمات جذب آن‌ها فراهم شود. یکی از این مهاجمان دارای مدیر برنامه ایرانی بوده و حتی سر مبلغ قرارداد و صدور رضایتنامه هم توافقات اولیه شد، اما همچنان باشگاه پرسپولیس در مورد روند مذاکرات سکوت کرده است.

با توجه به طول کشیدن مذاکرات این باشگاه با کاسیانوی ۳۳ ساله و دخالت چندین ایجنت در روند این مذاکرات مسئولان پرسپولیس ترجیح داده اند برای جذب مهاجم خارجی تا زمانی که روند مذاکرات قطعی نشده اطلاع رسانی نداشته باشند، اما این سکوت باشگاه به نوعی جای نگرانی هم دارد که آیا روند جذب بازیکن خارجی در مسیر نهایی شدن هست یا خیر.


بیشتر بخوانید: رقم قرارداد خرید‌های جدید پرسپولیس لو رفت


از باشگاه پرسپولیس این طور خبر می‌رسد که باشگاه در حال رایزنی برای جذب دو بازیکن است و شاید تا پایان این هفته آن‌ها خبر خوشی به هواداران و گل محمدی بدهند.

هر چند که از ۲۱ مرداد لیگ شورع می‌شود و هنوز سرخپوشان مهاجم جذب نکرده و تا حضور نفر یا نفرات جدید در تمرینات این تیم زمان از دست شاگردان یحیی گل محمدی می‌رود.

منبع: روزنامه گل

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: