تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

برخورد جدی و توبیخ در انتظار هالک ایرانی!

از آنجایی که او در این مبارزات، خود را نماینده ایران معرفی کرده و با عناصر عرفی وارد رقابت می‌شده است، برخورد جدی با وی انجام خواهد شد.

برخورد جدی و توبیخ در انتظار هالک ایرانی!

رویداد۲۴ به نظر می‌رسد سجاد غریبی ورزشکار اینستاگرامی ایرانی در بازگشت به کشور با برخورد و توبیخ از سوی مسئولان مربوطه مواجه بشود.

در هفته گذشته به ناگاه ویدئو‌هایی از مبارزه سجاد غریبی چهره اینستاگرامی مشهور به هالک ایرانی در فضای شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که بازتاب بسیار وسیعی داشت؛ غریبی در یک مبارزه بوکس با حریفی نه‌چندان نام آشنای قزاق در حال کتک خوردن از او است و مبارزه‌ای بسیار ضعیف و تحقیرآمیز را از خود به‌نمایش می‌گذارد که این مسئله در هفته گذشته بیش از هر موضوع دیگری مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفت و البته در خارج از ایران نیز در اغلب رسانه وایرال و موجب ریشخند این ورزشکار ایرانی شد.

بعد از این مبارزه بود که تعداد زیادی از اهالی ورزش به خصوص آن‌هایی که دستی در رشته‌هایی مثل بوکس و ورز‌ش‌های رزمی دارند، به انتقاد از غریبی پرداخته و از او بابت کاری که باعث زیر سوال رفتن وجهه ورزش ایران در صحنه‌های بین‌المللی شده، انتقاد کرده‌اند.

غریبی در لایو اینستاگرامی به اتفاق فردی که خود را مربی او معرفی کرد، به ابراز پشیمانی از تصمیمات عجیب خود پرداخته و از مردم ایران عذرخواهی نمود.

با ادامه این اظهارنظر‌ها و انتقاد‌های شدید، گفته می‌شود با توجه به آنچه که در آخرین مصاحبه غریبی رخ داده و از آنجایی که او در این مبارزات، خود را نماینده ایران معرفی کرده و با عناصر عرفی وارد رقابت می‌شده است، برخورد جدی با وی انجام خواهد شد.

این چهره اینستاگرامی باید درباره ماهیت کار، فعالیت ورزشی و همچنین آنچه که وی را به سمت برگزاری رقابت‌های نمایشی کشانده توضیح کافی برای مسئولان مربوطه داشته باشد.

البته فعالیت‌های ورزشی غریبی زیر نظر نهاد خاصی نبوده و وی به‌صورت شخصی و صرفا در جهت برنامه‌هایی که با توجه به شهرت وی در اینستاگرام مورد توجه قرار می‌گرفت؛ پیش رفته است.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
برچسب ها: سجاد غریبی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
0
2
سجاداصلا بوکسور نیست. بیشتر شبیه گونی برنج بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۵
بوکسور که چه عرض کنم یه پخمه ترسو و عقب مونده ذهنی و عقلی دومیلیون فالوور داره ....................................
کارتن خواب آواره
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۵
0
0
این عقب مونده ذهنی و عقلی که مارتین فورد خیلی خوب در برخورد اول شناختش و خیلی ترسو و بزدل هم هست کلا اون ابروی نداشته این مملکت رو با خاک مساوی کرد ..... بادکنک لجنزار اینستاگرام خیلی مسخره و خنده دار بود . فکر کرده بود وسط رینگ هم ایرانه بدون حساب و کتاب یه شب راه 500 ساله رو طی طریق می کنند ... یه مشت خورده بود فهمیده بود که این زمین خیلی سفت هست و اینجا مثل ویرانه ای بنام ایران بی حساب و کتاب نیست ..... این آدم استعداد هیچی نداره ... چون مشکلش ریشه و ژنتیکی هست .... اما منصوریان و مرادیان هم دنبال اون تیک آبی اینستاگرامش هستند و فرصت رو غنیمت شمردند و الان هم دارند نقشه می کشند ... نمی دونم خانم منصوریان چی جوری میخواد 90 کیلو دنبه و چربی پوکیده و توخالی رو تو یه هفته جمع و جور کنه که این بزدل ترسو بره بترکونه ................................. به امید انتشار
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: