تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

ماجرای خط خوردن ۲ کاپیتان تیم ملی چیست؟

یک رسانه یونانی در ادعایی عجیب خبر داده است که کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی از اردوی تیم ملی خط خورده اندو شهریور ماه همراه تیم ملی فوتبال ایران نخواهند بود.

تیم ملی فوتبال ایران

رویداد۲۴ سایت اسپورت ۲۴ یونان خبر داد احتمال دارد کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی دو بازیکن ایرانی آ.اک مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست دهند. دلیل آن هم این است که این دو بازیکن AEK پست هایی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند که در آن نظرات انتقادی درباره دراگان اسکوکیچ سرمربی تیم ملی ایران داشتند. در مرحله اول به احتمال زیاد این دو بازیکن ایرانی از اردوی شهریورماه کنار گذاشته می شوند، ضمن اینکه بعید نیست تخلف فوق به قیمت غیبت آنها در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ ختم شود.

در حالی این خبر در سایت مورد اشاره منتشر شده است که کریم انصاری فرد در اردوی قبلی تیم ملی هم حضور نداشت  و جای خو را به علی علیپور داد و چون بدون تیم شده است و علی علیپور در تیم جدیدش یعنی ژیل ویسنته هم در حال گلزنی است در اردوی شهریور هم به جای کریم انصاری فرد به اردوی تیم ملی دعوت خواهد شد.

از سویی اسکوچیچ به فدراسیون فوتبال اعلام کرده است قصد ندارد بازیکنی را به خاطر استوری از تیم ملی خط بزند و اگر قرار به خط زدن باشد ابتدا باید روی نام مهدی طارمی قلم قرمز بکشد که در مصاحبه با ۳۶۰ از سرمربی تیم  ملی به خاطر دعوت از بازیکنان زیاد به اردوی خرداد ماه انتقاد کرد!

البته ابتدا باید منتظر ماند و دید که انتخابات فدراسیون فوتبال در شهریور چه سرانجامی خواهد داشت و بعد از برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال تکلیف اسکوچیچ مشخص خواهد شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: