تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۱

این ۵ استقلالی برای جام جهانی شانس دارند

استقلال در آخرین اردوی تیم ملی ۶ سهمیه داشت که از آن جمع حسین زاده جدا شد و به شارلوای بلژیک پیوست.

قرارداد بازیکنان استقلال

رویداد۲۴ حضور در جام جهانی نهایت آرزوی هر فوتبالیستی است و طبعا در فاصله کمتر از سه ماه تا جام جهانی قطر همه تلاش می کنند نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنند. استقلال در آخرین اردوی تیم ملی در زمان اسکوچیچ ۶ سهمیه داشت  که حسین زاده به شارلوا رفت و بعید است از میان نفرات جدید این تیم بازیکنی شانس حضور در جام جهانی را داشته باشد.

 در میان بازیکنان فعلی استقلال شانس امثال سید حسین حسینی، عارف غلامی، صالح حردانی، مهدی مهدی پور و مهدی قایدی برای دعوت شدن به اردو بیشتر است. هر چند که این ۵ نفر هم برای رفتن به جام جهانی کار سختی دارند و باید بتوانند در اردو و بازی های دوستانه رضایت اسکوچیچ یا سرمربی جدید را جلب کنند.

قایدی بازگشت خوبی به استقلال داشته اما مهاجمان تیم ملی در جام جهانی مشخص هستند و این مساله کار او را سخت می کند. حسینی هم اگر دعوت شود برای رقابت با بیرانوند و عابدزاده و... و قرار گرفتن در لیست جام جهانی کار بسیار سختی دارد. طبعا نمایش استقلال در ادامه رقابتهای لیگ برتر هم مهم است و می تواند روی دیدگاههای سرمربی تیم ملی تاثیر می گذارد اما در شرایط طبیعی شانس این ۵ استقلالی بیشتر از بقیه است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان