تاریخ انتشار: ۲۱:۲۹ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۱

بیانیه تهدیدآمیز کاخ سفید علیه ایران

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای خصمانه به ادعای واهی حمله سایبری ایران علیه آلبانی واکنش نشان داد و تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران با پیامد‌های این اقدام مواجه خواهد شد.

کاخ سفید

رویداد۲۴ ایسنا نوشت: کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای خصمانه به ادعای واهی حمله سایبری ایران علیه آلبانی واکنش نشان داد و تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران با پیامد‌های این اقدام مواجه خواهد شد.

کاخ سفید در واکنش به ادعای بی‌اساس حمله سایبری گسترده ایران به آلبانی که بهانه‌ای برای این کشور شده است تا روابط دیپلماتیک خود را با تهران قطع کند، واکنش نشان داد.


بیشتر بخوانید: ادعای تایمز اسرائیل: واشینگتن به تل‌آویو اطلاع داده توافق به این زودی‌ها امضا نمی‌شود


در این بیانیه که روی وب سایت کاخ سفید قرار گرفته با تکیه بر این ادعای اثبات نشده، آمده است که ایالات متحده به‌طور قوی حمله سایبری به آلبانی، هم‌پیمان خود در ناتو را محکوم می‌کند و به همراه نخست وزیر آلبانی خواستار مسئول دانسته شدن ایران برای این حمله بی‌سابقه است.

کاخ سفید در ادامه بیانیه خود بدون ارائه هر گونه سند و شواهدی مدعی شده است، ایالات متحده اطمینان یافته است که دولت جمهوری اسلامی ایران حمله سایبری ۱۵ ژوئیه علیه آلبانی را انجام داده و مسئول عملیات هک و افشای اطلاعات بعد از آن است.

خبر های مرتبط
برچسب ها: کاخ سفید
نظرات شما
پیشخوان