تاریخ انتشار: ۱۰:۱۷ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۱

اولین اعتراض پرسپولیسی‌ها به کارلوس کی‌روش

بعد از اعلام این فهرست، پرسپولیسی‌های دوآتشه به دعوت نشدن یکی از این بازیکنان اعتراض کردند تا مشکلات با کی‌روش از همین الان شروع شود. پرسپولیسی‌ها می‌گویند حق دانیال اسماعیلی‌فر بوده که بعد از دادن سه پاس گل در هفته‌های ابتدایی در فهرست تیم ملی باشد

اولین اعتراض پرسپولیسی‌ها به کارلوس کی‌روش
رویداد۲۴ اولین فهرست کارلوس کی‌روش برای تیم ملی و دو بازی دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال اعلام شد که در این فهرست نام ۵ بازیکن فعلی پرسپولیس دیده می‌شد. علیرضا بیرانوند که مشخص بود نامش در سرلیست قرار دارد، مرتضی پورعلی‌گنجی هم بازیکن محبوب کی‌روش بوده و هست، اما مهدی ترابی، میلاد سرلک و سعید صادقی دیگر پرسپولیسی‌هایی بودند که در زمان سرمربیگری کارلوس جایی در تیم ملی نداشتند. این سه بازیکن در دوره مربیگری اسکوچیچ به تیم ملی دعوت می‌شدند، اما با توجه به سختگیری‌های کی‌روش و اعتمادش به بازیکنانی که با خودش کار کرده‌اند شاید سخت بود که حتی این ستاره‌های پرسپولیس را در تیم او ببینیم.

میلاد سرلک، مهدی ترابی و سعید صادقی در لیست بازیکنان دعوت شده از لیگ داخلی به تیم ملی هستند، اما شاید برخی از آن‌ها و در حالت بدبینانه هر سه نفرشان بعد از دعوت لژیونر‌ها خط بخورند. همچنین بعد از ساعاتی از این فهرست، وحید امیری هم به تیم ملی دعوت شد تا مشخص شود او با وجود مصدومیتی که هنوز از بندش رها نشده در برنامه‌های کی‌روش برای جام جهانی جا دارد و تعداد پرسپولیسی‌ها در اردوی تیم ملی فعلاً شش نفر خواهد بود.


بیشتر بخوانید: تفاوت‌های لیست کی‌روش با اسکوچیچ/ کدام بازیکنان جام جهانی را از دست می‌دهند؟


البته در لیست اولیه اسکوچیچ که ۴۷ تا ۵۰ نفر بود نام ده بازیکن پرسپولیس دیده می‌شد که از بین این نفرات، بازیکنانی مثل سروش رفیعی، فرشاد فرجی، دانیال اسماعیلی‌فر و کمال کامیابی‌نیا جایی در لیست پیدا نکردند.

در این بین بعد از اعلام این فهرست، پرسپولیسی‌های دوآتشه به دعوت نشدن یکی از این بازیکنان اعتراض کردند تا مشکلات با کی‌روش از همین الان شروع شود. پرسپولیسی‌ها می‌گویند حق دانیال اسماعیلی‌فر بوده که بعد از دادن سه پاس گل در هفته‌های ابتدایی در فهرست تیم ملی باشد. جالب اینکه هواداران پرسپولیس در مقام مقایسه نام دو مدافع راست فصل قبل تیم‌شان را مطرح کرده‌اند و گفته‌اند چرا مهدی شیری و رامین رضاییان که فقط یکی‌شان یک پاس گل داده دعوت می‌شود، اما دانیال نه؟

منبع: ایران ورزشی

خبر های مرتبط
نظرات شما