تاریخ انتشار: ۱۸:۴۵ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۱

فرمانده انتظامی کردستان: در جریان اعتراضات اخیر، با معترضین مدارا کرده ایم

سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان گفت: در جریان اعتراضات اخیر کردستان هم پلیس با معترضین مدارا کرده وتلاش این بوده با خواهش و توصیه از تجمعات غیر قانونی جلوگیری کنیم.

اعتراضات مردمی در کردستانرویداد۲۴ به گزارش خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه مصداق پروژه کشته‌سازی دشمن، قتل فواد قدیمی در دیواندره است که او را جلو محل کارش کشته‌اند، گفت: در جریان اعتراضات به مرگ مهسا امینی، تعداد معترضین زخمی‌ به اندازه یک پنجم زخمی‌های نیروی انتظامی نیست.

سردار علی آزادی اظهار داشت: چندین بار به مردم توصیه کرده‌ایم که خانواده‌ها مراقب فرزندانشان باشند تا در اعتراضات اخیر آسیب نبینند.

فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد: دشمن و عوامل ضدانقلاب به دنبال ایجاد ناامنی است و امنیت پایدار ما را برنمی‌تابد.

وی افزود: دشمن همواره به دنبال بهانه است تا آن را دستاویزی برای ضربه زدن به امنیت استان و کشورمان کند و این بار نیز مرگ مهسا امینی را بهانه کرده‌اند هر چند ما خود متاسف و متاثر از مرگ این دختر کردستان هستیم.

سردار آزادی یادآوری کرد: دشمن به دنبال پروژه کشته‌سازی است تا آن را به گردن نیروهای مسلح و امنیتی بیندازد و مصداق آن قتل فواد قدیمی در دیواندره است که او را جلو محل کارش کشته‌اند.

وی ادامه داد: در جریان اعتراضات اخیر کردستان هم پلیس با معترضین مدارا کرده وتلاش این بوده با خواهش و توصیه از تجمعات غیر قانونی جلوگیری کنیم.


بیشتر بخوانید: واکنش اینستاگرامی و دوباره فرهاد مجیدی به فوت مهسا امینی


به گفته وی، در جریان این چند روز اعتراضات به مرگ مهسا امینی پنج برابر معترضین از نیروهای انتظامی زخمی شده‌اند.

وی در پایان بار دیگر به مردم خصوصا جوانان و نوجوانان توصیه کرد، از حضور در تجمع‌های غیرقانونی خودداری کنند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: