تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۰۵ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۵ نظر

نماینده ملایر تهدید کرد: سلبریتی‌هایی که از اعتراضات حمایت کردند، باید پاسخگو باشند!

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: معترضات که به حدود ۲۰۰۰ نفر هم نمی‌رسند، توسط دشمنان سازمان دهی و هدایت شدند و به کف خیابان‌ها آمده و افراد بی‌گناه را می‌کشند.

نماینده ملایر تهدید کرد: سلبریتی‌هایی که از اعتراضات حمایت کردند، باید پاسخگو باشند!

رویداد۲۴ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی خطاب به سلبریتی‌ها و ورزشکارانی که از اعتراضات مردمی حمایت کردند، گفت: شما که به واسطه پول بیت‌المال و فرصتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی برای رشد و نمو در اختیارتان قرار داد، به این جایگاه رسیدید، باید پاسخگو باشید.

به گزارش ایسنا، هادی بیگی‌نژاد سه‌شنبه ۵ مهرماه در اجتماع عزاداران شهادت امام رضا (ع) در پارک چمران ملایر، با اشاره به توطئه دشمنان از زمان پیروزی انقلاب تاکنون با هدف براندازی نظام و از بین بردن حاکمیت، اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب دشمنان تا بن دندان مسلح، هشت سال جنگ نابرابر را بر ما تحمیل کردند که برای ما سراسر محسّنات بود.

بیگی نژاد تاکید کرد: دشمنان بدانند همانگونه که جنگ تحمیلی سبب اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی شد، اغتشاشات و فتنه‌های مختلف در سال‌های ۷۸، ۸۸، ۹۶، ۹۸ و امسال بر اقتدار هر چه بیشتر نظام خواهد افزود.

وی با محکوم کردن ایجاد ناامنی و آشوب در کشور توسط معترضان و توهین به مقدسات، گفت: دشمن بداند که جمهوری اسلامی پشتوانه‌های قوی و محکمی همچون نسل بیدار انقلاب دارد و هر دسیسه و نیرنگی موجب اقتدار هر چه بیشتر نظام می‌شود.


بیشتر بخوانید: ایران تنها کشوری است که حجاب در آن اجباری است/ گشت ارشاد به جز ترس و وحشت مردم دستاورد دیگری نداشته است


نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: اغتشاشگران که به حدود ۲۰۰۰ نفر هم نمی‌رسند، توسط دشمنان سازمان دهی و هدایت شدند و به کف خیابان‌ها آمده و افراد بی‌گناه را می‌کشند.

وی با تاکید بر بصیرت و حمایت دهه هشتادی‌ها و نسل جوان امروز از نظام جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: این بصیرت نشان دهنده درک بالا و عمیق این نسل از اهداف و دستاورد‌های انقلاب اسلامی است که به درستی در مسیر انقلاب گام برمی‌دارند.

وی با تاکید بر امنیت و آرامشی که نیروی انتظامی و نیرو‌های بسیج و سپاه برای این کشور ایجاد کردند، از زحمات شبانه روزی و مخلصانه آن‌ها قدردانی کرد و افزود: هر اندازه دشمنان برای این نیرو‌های مخلص و حزب‌اللهی اذیت و آزار ایجاد کنند، آن‌ها پای انقلاب ایستاده‌اند و ماندگار هستند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به برکت وجود نیروی‌های مخلص انتظامی، بسیج و سپاه اجازه هیچگونه ناامنی و آشوب به اغتشاشگران داده نمی‌شود و در اوج مظلومیت با عوامل فریب‌خورده می‌جنگند و هنوز هم شهید می‌دهند.

بیگی نژاد به ایجاد جنگ‌ها و آشوب‌های داخلی در کشور‌هایی همچون سوریه، عراق، افغانستان و بحرین اشاره کرد و گفت: این درگیری‌ها نشان دهنده حاکمیت ضعیف آن‌ها به ویژه در مقابل آمریکا است.

وی ادامه داد: این اتفاقات برای ما عادی است و نظام جمهوری اسلامی دوران‌های سختی را به رهبری امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب و پشتوانه مردمی، پشت سر گذاشته است.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: اعتراضات مردمی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
بابائی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
2
0
و این در حالی است که عملکرد، رفتار، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی اغتشاشگران مورد حمایت آمریکا و متحدانش هیچ ارتباطی و ربطی به گرانی و بیکاری، حجاب و فوت خانم مهسا امینی ندارد و نداشته است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
4
شما اینقدر شعور ندارین که دنبال دلیل باشید . مطمئن باشید با این غلط ها و نمک پاشیدن ها روی زخم مردم فقط خشم شون رو بیشتر میکنید
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
4
یعنی بخاطر دو هزار نفر ناقابل اینقدر به در و دیوار میزنید و اینترنت را قطع کرده اید و از امبولانس و اتشنشانی بهره می برید؟
ارش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
1
از نشانه های اخرالزمان به تعبیر علی ع که تماما این روزها در کشور ما بروز کرده این موارد است : سرگرم شدن به فروع به جای اصول جلوانداختن اراذل وپیروی از انها ،واگذاری امور کشور به احمقها ،ورسیدن افراد پست به مقامات یا بزرگ شدن افراد پست جامعه!
ناشناس
|
United States of America
|
۰۶:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
0
3
مردم ملایر انزجار عمومی خود را از این طلبه دستنشانده رسما اعلام کردند
نظرات شما