تاریخ انتشار: ۱۵:۴۴ - ۰۷ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

پیام کی‌روش به ۳ ملی‌پوش؛ جایی در تیم ملی ندارید!

کارلوس کی‌روش احتمالا سه بازیکن حاضر در اردوی اتریش را خط خواهد زد.

تیم ملی فوتبال ایران

رویداد۲۴ کارلوس کی‌روش در دو بازی تدارکاتی تیم ملی به جز سه بازیکن از تمامی نفرات خود استفاده کرد. پیام نیازمند، میلاد محمدی و صالح حردانی سه بازیکنی بودند که حتی یک دقیقه هم در اردوی اتریش به میدان نرفتند تا مشخص شود کار سختی برای جلب رضایت کی‌روش و حضور در لیست نهایی دارند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی درون دروازه از بیرانوند، عابدزاده و حسینی استفاده کرد و با توجه به عملکرد موفق این سه دروازه‌بان احتمالا آن‌ها در جام جهانی هم حاضر شوند و گلر سپاهان شانس کمی برای حضور در لیست نهایی خواهد داشت.

کی‌روش در سمت راست خط دفاعی ۱۸۰ دقیقه به صادق محرمی بازی داد و حاضر به استفاده از صالح حردانی نشد. مدافع استقلال که در تیم باشگاهی خود هم کمتر از قبل به میدان می‌رود به جز محرمی باید با رامین رضاییان هم رقابت کند و کار سختی برای رفتن به جام جهانی خواهد داشت.

در پست دفاع چپ هم ابتدا ابوالفضل جلالی به میدان رفت و بعد هم احسان حاج‌صفی در این پست بازی کرد و کی‌وش برخلاف گذشته هرگز از میلاد محمدی استفاده نکرد. محمدی در دو فصل گذشته در تیم باشگاهی خود یعنی آاک هم نیمکت‌نشین بوده و رقابت را به حاج‌صفی واگذار کرده است.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
3
0
باشرایط کشورمان آ وردن کیرش یاهرمربی خارجی دیگری هدردادن پول ملت است ،نتیجه راخواهیم دید،قلعه نوعی بهترین گزینه بود،اگرچه فرهادمجیدی نیز خیلی خوب است ،به هرحال حیف از حیف ومیل امکانات مردم که نمایندگانی ندارند
نظرات شما
پیشخوان