تاریخ انتشار: ۱۳:۵۲ - ۰۸ مهر ۱۴۰۱

پیش‌بینی بارش باران در این ۵ استان/ ساکنان شرق تهران منتظر باران باشند

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در روزهای شنبه و یکشنبه در شرق و شمال شرق کشور و استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش‌بینی می شود.

اخبار هواشناسی

رویداد۲۴ بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، برای ۵ روز آینده، در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط هرمزگان، جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان رشد ابرهای همرفتی، گاهی همراه با رگبار پراکنده و رعد و برق، وزش باد شدید و گردوخاک رخ خواهد داد.

همچنین امروز در مازندران، گلستان و شمال خراسان شمالی و شنبه و یکشنبه گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات استان های مازندران، سمنان و شرق تهران در برخی ساعات بارش پراکنده با احتمال رعدوبرق و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.

همچنین شنبه و یکشنبه در شرق و شمال شرق کشور و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید و گردوخاک دور از انتظار نیست. طی ۲ روز آینده نیز دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.

برای تهران نیز طی امروز (۸ مهرماه) وضعیت جوی صاف با غبار صبحگاهی همراه با وزش باد و برای فردا شنبه ۹ مهرماه وضعیت جوی اسمان کمی ابری و غبارآلود همراه با افزایش ابر و وزش باد شدید در ساعات بعدازظهر پیش بینی می‌شود.

گفتنی است ظرف امروز و فردا بیشینه دمای استان تهران ۳۴ درجه و کمینه آن به ۲۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: هواشناسی
نظرات شما