تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - ۱۱ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

پیشکسوت پرسپولیس: جای مهدی ترابی بودم پنالتی را بیرون می‌زدم!

پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید پنالتی اعلام شده برای این تیم مقابل تراکتور خنده‌دار بود و اگر جای ترابی بود، این توپ را بیرون می‌زد!

پیشکسوت پرسپولیس: جای مهدی ترابی بودم پنالتی را بیرون می‌زدم!
رویداد۲۴ پایان رافت درباره شکست پرسپولیس مقابل تراکتور و عملکرد نه چندان خوب شاگردان گل‌محمدی در این دیدار گفت: پنج بازیکن پرسپولیس در تیم ملی بودند و از سیستم هماهنگی پرسپولیس خالی شدند. از سوی دیگر تمام بازیکنان تراکتور در اردو بودند و زیر نظر بردیف کار کردند و دو بازی دوستانه هم انجام دادند.

او با اشاره به شرایط فنی دو تیم در این دیدار گفت: فکر می‌کنم بردیف، سرمربی تراکتور کاملا پرسپولیس را می‌شناخت و آنالیز خوبی انجام داده بودند و بازیکنان این تیم تا دقیقه ۹۰ به نحو احسن کار خود را انجام دادند و دوندگی زیادی داشتند. بردیف می‌دانست که نقطه قوت تیم پرسپولیس در خط هافبک و کناره‌ها است این خطوط را بستند و پاس خوبی به لوکادیا نرسید. یک بار به لوکادیا توپ رسید که آن هم به تیرک خورد. بازیکنان تراکتور از نظر فردی فشار زیادی روی پرسپولیس گذاشتند بیشتر از پرسپولیس دویدند و هر چه به پایان بازی نزدیک می‌شدیم، انسجام تیم تراکتور بهتر می‌شد.

این کارشناس فوتبال با بیان اینکه تراکتور برای نباختن وارد زمین شده بود، افزود: به تیم تراکتور تبریک می‌گویم. واقعا در سه بازی آخر عملکرد خوبی داشتند. تراکتور امروز منطقی عمل کرد. تراکتور کاملا طبق خواسته مربی بازی می‌کند و هر کسی برای خودش بازی نمی‌کند.

رافت درباره عملکرد ضعیف خط دفاعی پرسپولیس و موقعیت‌های خوبی که تراکتور خلق کرد، گفت: خط دفاعی پرسپولیس معمولا آماده و سرزنده است، اما در این دیدار فضای خوبی به حریف دادند و تراکتور هم در این شرایط به خوبی بهره برد. مدافعان نباید روی تک موقعیت‌هایی که گیر حریف می‌افتد، جا بمانند. عباس‌زاده سرعت زیادی نسبت به پورعلی‌گنجی و گولسیانی نداشت، اما دیدیم که عملا خط دفاعی ما علاوه بر این موقعیت، از همان عمق چند موقعیت دیگر داد که قبل از گل به دیرک دروازه خورد. فکر می‌کنم امروز پرسپولیس شاداب نبود. احتمال می‌دهم که جدایی پنج نفر از این تیم و رفتن به تیم ملی باعث عدم هماهنگی شد.

این کارشناس فوتبال به پنالتی پرسپولیس در این دیدار اشاره کرد و گفت: دیدیم که پنالتی هم اصلا درست نبود و معلوم نیست چرا داور پنالتی گرفت که در نهایت تبدیل به گل نشد. فکر می‌کنم برای شخصیت پرسپولیس هم خوب نبود این پنالتی گل شود. اگر جای ترابی بودم توپ را بیرون می‌زدم. به عنوان یک پرسپولیسی دوست ندارم اینطور گل بزنیم و داور به ما محبت داشته باشد! این پنالتی خنده دار و ناراحت کننده بود. دوست ندارم پرسپولیس با این همه بازیکن روی این اشتباهات پنالتی بگیرد. در نهایت حق به حق‌دار رسید. خوب هم شد که دروازه‌بان توپ را گرفت. اگر جای ترابی بودم توپ را بیرون می‌زدم.

او به کیفیت خوب تراکتور پرداخت و گفت: امروز تراکتوری دیدیم که با صلابت بود و با تاکتیک سرمربی بازی می‌کردند. پرسپولیس هم روز خوبی نداشت و در تمام خطوط خوب نبودند. مخصوصا هافبک‌های ما که در هر بازی زبان‌زد و باهوش بودند و خط حمله را صاحب توپ می‌کردند، با تفکرات بردیف خنثی شد.

او درباره بازی پرسپولیس با سپاهان در هفته هشتم لیگ برتر گفت: همیشه جدال پرسپولیس و سپاهان جذاب می‌شود و می‌توان گفت هر دو تیم خوب هستند. فکر می‌کنم این باخت به موقع بود تا پرسپولیسی‌ها به خودشان بیایند و به نظرم یک پرسپولیس متفاوت را نسبت به این بازی می‌بینیم. چون سپاهان مثل تراکتور بازی نمی‌کند. آن‌ها هم دوست دارند بازی را ببرند. این قول را به هواداران می‌دهم که بازی با سپاهان متفاوت‌تر از بازی با تراکتور می‌شود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
0
0
به خاطر کشته های خیزش اخیر - بازی های لیگ باید تعطیل بشه
ناشناس
|
United States of America
|
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
0
0
از کجا معلوم که با چنین ضربه به توپ اینکار را نکرد؟
با تیتر زدن های اخبار نادرست قصد تضعیف تیم را قبل بازی حساس با سپاهان دارید؟ ترابی به هیچ عنوان قصد نداشت بعد از گل حرکت خاصی کند. یکساعت قبل بازی با تراکتور خبر بازداشت علی عسگری و ماهینی در اردو‌پیچید و نیم ساعت بعد خبر احضار یحیی و کریم باقری به همراه هفت نفر از بازیکنان اصلی تیم مثل آوار روی تیم خراب شد! الان هم قبل بازی حساس با سپاهان اینچنین میخواهند تیم را بزنیم بزنند! ترابی هر نظر و عقیده داشته باشد، آنقدر شعور دارد که بداند در چنین لحظاتی چه کند. بازیکنان بسیاری پنالتی از دست میدهند و‌ترابی هم یکی از صدها . خرابی پروژکتورها و غیره همه بهانه بود و دیدیم که سروش بعد بازی چه گفت.‌قیافه‌ بشاش بازیکنان را هنگام پیاده شدن از اتوبوس را با هنگام بازی و بعد بازی، نشان از همه چیز میدهد. قصد فقط تضعیف تیم در قبل بازی با تراکتور و باخت پرسپولیس بود و بس و الان هم نوبت تحمیل شکست به سپاهان با اینجور شایعات است. و بخوبی میدانیم هدف فقط تضعیف تیم و گرفتن ماهی از آب گل آلود توسط عوامل برخی تیمهای رقیب است.
نظرات شما