تاریخ انتشار: ۲۱:۱۹ - ۲۸ مهر ۱۴۰۱

گل‌محمدی: در مورد بازی صحبت می‌کنم نه مسائل مدیریتی

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد داور دیدار این تیم مقابل ملوان را ستود و آن را عالی توصیف کرد.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴ یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ملوان بندر انزلی اظهار داشت: در مجموع بازی جذاب و زیبایی بود. حیف از این بازی که تماشاگر نداشت. البته بودند، ولی استادیوم پر نبود! دوست داشتیم که این بازی خوب مقابل تماشاگران خوب انزلی‌چی و پرسپولیسی انجام می‌شد و همه لذت می‌بردند. متأسفانه این اتفاق نیفتاد و امیدوارم در بازی‌های بعد مسابقات در حضور تماشاگران باشد، چون اصلاً بازی در استادیوم خالی لطفی ندارد. همه کشورهای اروپایی با استادیوم پُر بازی می‌کنند، ولی اینجا ما همچنان اندر خم یک کوچه‌ایم و هنوز دل نگرانی‌های خاص خودمان را داریم که مردم یک جا جمع نشوند و این جای تأسف دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: به بازیکنانم این برد را تبریک می‌گویم، خیلی زحمت کشیدند. واقعاً بازی سختی بود، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم یک بازی پایاپایی بود. با توجه به شرایط زمین و با توجه به اینکه ملوان تیم جوان و خوبی است که از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی مهره‌های خوبی دارد، کارمان سخت بود. در نیمه دوم بازیکنان ما روی تمام صحنه‌های بازی با تمام وجود بازی کردند و دوئل‌های یک در مقابل یک را بردند. توانستیم به گل هم برسیم و یک گل زیبا نیز زدیم.


بیشتر بخوانید: ۶ ستاره استقلال و پرسپولیس نزدیک درب خروج


وی خاطر نشان کرد: از نتیجه بازی راضی هستیم. با توجه به اتفاقاتی که اواخر بازی افتاد من اینجا می‌خواهم از داور بازی حمایت کنم؛ نه به خاطر اینکه بازی را بردیم، ولی امروز واقعاً یکی از زیبایی‌های بازی و بهترین اتفاق بازی داور خوب مسابقه بود. از او و تیمش تشکر می‌کنم. از میزبانی هیئت فوتبال انزلی هم تشکر می‌کنیم که زحمت زیادی کشیدند. امیدوارم این نوع داوری‌ها در لیگ ما بیشتر شود. واقعاً این قضاوت حرف نداشت و عالی بود.

گل‌محمدی در واکنش به سؤالی درباره شایعاتی که پیرامون تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس مطرح می‌شود، گفت: به نظرم در مورد بازی صحبت کنیم بهتر است، این موضوعی نیست که سرمربی تیم در کنفرانس درباره آن صحبت کند. من خودم با توجه به چند فصلی که اینجا هستم از عملکرد درویش واقعاً راضی هستم. او در شرایط سخت تیم را تحویل گرفت و کار سختی را در پیش داشت. مدیرعامل باشگاه با تمام وجود کار کرد و از او و هیئت مدیره تشکر می‌کنیم. امیدوارم با حضورشان بیشتر به تیم کمک کنند و از آنها تشکر می‌کنیم.

خبر های مرتبط
نظرات شما