تاریخ انتشار: ۲۲:۲۶ - ۱۶ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

عادل فردوسی‌پور جام‌جهانی را گزارش می‌کند؟

علاقمندان به تماشای مسابقات فوتبال با گزارش عادل فردوسی پور منتظر سورپرایز احتمالی ای‌اف‌سی هستند تا شاید بار دیگر خاطره ۲۹ آذر ماه سال ۹۹ را تکرار شود.

عادل فردوسی‌پور

رویداد۲۴ در فاصله کمتر از دو هفته مانده به شروع مسابقات جام جهانی و اولین بازی تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های ۲۰۲۲ قطر بسیاری از علاقمندان به فوتبال درباره اینکه چه کسی مسابقات تیم ملی ایران در این رقابت‌ها را گزارش خواهد کرد، سوالاتی را مطرح می‌کنند.

ظرف روزهای اخیر این شایعه بار دیگر مطرح شد که شاید عادل فردوسی پور از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات تیم ملی ایران برای جام جهانی ۲۰۲۲ را در صفحه فارسی اینستاگرام کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش کند. اتفاقی که تقریباً دو سال پیش در تاریخ بیست و نهم آذرماه سال ۱۳۹۹ و در فینال لیگ قهرمانان آسیا اتفاق افتاد و همه را غافلگیر کرد.

روزی که عادل فردوسی پور گزارش دیدار تیم‌های پرسپولیس و اولسان کره جنوبی را با بغضی که در گلو داشت در صفحه فارسی AFC آغاز کرد و اتفاقاً همان گزارش نیز با استقبال کم سابقه مخاطبان اینستاگرامی این صفحه مواجه شد و رکورد قابل توجهی را هم برجای گذاشت.


بیشتر بخوانید: حرکت زیبای فردوسی‌پور برای مهسا امینی


حالا و در شرایطی که گفته می‌شود شد احتمالاً عادل فردوسی پور در جریان برگزاری مسابقات ۲۰۲۲ قطر به این کشور سفر می‌کند بعضی بر این اعتقادند که شاید بار دیگر سورپرایز کنفدراسیون فوتبال آسیا برای علاقمندان ایرانی فوتبال، گزارش مسابقات تیم ملی کشورمان با صدای عادل فردوسی پور باشد.

شایان ذکر است؛ موضوع گزارش فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا توسط عادل فردوسی پور نیز تا چند ساعت پیش از شروع آن دیدار رسانه ای نشده بود و در نهایت این اتفاق باعث تعجب بسیاری از اهالی ورزش به ویژه پرسپولیسی‌ها شد و با تکرار احتمالی این اتفاق این بار همه اهالی فوتبال سورپرایز خواهند شد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۶
0
5
البته اگر ممنوع الخروح نشود
ناشناس
|
Estonia
|
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۷
1
0
به نظر من صلاح نیست عادل این کا را بکند. نباید گول بخورد و صفش را از مردم جدا کند.
نظرات شما
پیشخوان