تاریخ انتشار: ۲۱:۱۷ - ۱۷ آبان ۱۴۰۱

بلاتر: جام جهانی قطر اشتباه من بود

بلاتر گفت: برگزاری رقابتی بزرگ، چون جام جهانی فراتر از قطر است. جام جهانی بزرگ‌تر از آن است که در کشور کوچکی، چون قطر برگزار شود. دادن میزبانی به قطر اشتباه من بود چرا که من رئیس فیفا بودم.

جام جهانی قطر

رویداد۲۴ به گزارش ایسنا ؛ رئیس سابق فیفا بعد از مدت‌ها لب به سخن گشود و به انتقاد از اعطای میزبانی جام جهانی به کشور قطر پرداخت.

به نقل از yalla-sport، جام جهانی ۲۰۲۲ به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد.

دادن میزبانی به کشور کوچک قطر اعتراض های زیادی را به دنبال داشت و هم اکنون هم در آستانه جام جهانی این اعتراضات ادامه دارد و این بار نوبت به سپ بلاتر رئیس سابق فیفا رسید که به انتقاد از این میزبانی بپردازد.

بلاتر گفت: برگزاری رقابتی بزرگ چون جام جهانی فراتر از قطر است. جام جهانی بزرگ تر از آن است که در کشور کوچکی چون قطر برگزار شود. دادن میزبانی به قطر اشتباه من بود چرا که من رئیس فیفا بودم.

بلاتر از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۵ رئیس فیفا بود. او به خاطر اتهامات زیادی از جمله سوء مدیریت، خیانت در امانت و تقلب در اوراق مالی از کار برکنار شد البته بعد از ۶ سال تحقیق تبرئه شد.

بلاتر تنها کسی نیست که در آستانه جام جهانی به انتقاد از قطری ها می پردازد و پیش از این هم چهره های سرشناس زیادی دادن میزبانی به این کشور کوچک را اشتباهی بزرگ از سوی فیفا دانسته اند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان