تاریخ انتشار: ۲۲:۳۵ - ۲۸ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

باران کوثری، یحیی گل‌محمدی و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند

خبرگزاری رسمی قوه قضائیه از احضار برخی چهره‌ها به دادسرا برای توضیح در خصوص انتشار مطالب غیرمستند خبر داد.

احضار هنرمندان

رویداد۲۴ خبرگزاری «میزان» در تشریح این خبر نوشت:

* برخی از چهره‌ها از جمله محمود صادقی، پروانه سلحشور ، یحیی گل محمدی برای توضیح در خصوص انتشار مطالب غیر مستند یا توهین آمیز به دادسرا احضار شده‌اند.

* در پی برخی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر ، همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در جهت حمایت از اعتراضات مردمی ، از سوی برخی چهره های سیاسی و همچنین تعدادی از سلبریتی ها این افراد امروز جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی تهران احضار شدند.

* گفتنی است طی روزهای گذشته از تعدادی افراد، در مورد صحت ادعاهای تحریک امیز مطرح شده در مورد اعتراضات مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز تا کنون هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده است و در نتیجه این افراد جهت توضیح در خصوص مطالبی که منتشر کرده اند به دادسرا احضار شده اند.

* در همین رابطه همچنین طی یک هفته گذشته نیز پنج نفر از چهره های سینمایی جهت پاسخگویی در مورد انتشار مطالب غیر مستند و تحریک آمیز به دادسرا احضار شدند. الناز شاکردوست، میترا حجار ، باران کوثری ، سیما تیرانداز و هنگامه قاضیانی این افراد هستند.

* سه فرد دیگر نیز باید طی روزهای آتی به مقام قضایی در مورد مطالب غیر واقعی مطرح شده پاسخگو‌ باشند.

* این گزارش حاکی است؛ حسن عباسی رییس اندیشکده یقین که اتهاماتی را به فوتبالیست‌ها وارد کرده بود نیز برای پاسخگویی به مقام قضایی، به دادستانی احضار شده است.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
حسین اراکی جمالو
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
2
3
بی تردیدمسئولینی که باقصوروتقصیرشان مسبب این شرایط هستند هم باید محاکمه ومجازات شوندبویژه کلیه کسانی که تکلیف مالایطاق برملا کردندو۴۰سال است برخلاف اسلام وعقل وقانون حجاب اجباری برغیرمکلفین ازجمله کودکان پیش دبستانی و دبستانی پژمان سالمندغیرمکلف تحمیل کردن این مسئولین آفت اسلام وانسانیتند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
1
4
اگر شلاق بخورن حسابی تنبیه می شن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
1
2
آزادی بیان شان که نباید فقط شامل کارگر و دانشجو و استاد و وکیل و معلم و دانش آموز و خبرنگار و پزشک شود کمی هم سلبریتی و ورزشکار را هم مشمول آزادی بیان کنید.
نظرات شما