تاریخ انتشار: ۲۲:۰۷ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

متلک خبرنگار خارجی به طارمی درباره اتفاقات ایران

یوهان کوجوکاسلان" خبرنگار اس. وی. تی سوئد بعد از مسابقه روز دوشنبه تیم ملی فوتبال ایران و انگلیس به سراغ مهدی طارمی رفت و از او پرسید: "آیا اتفاقات اخیر ایران بر تیم ملی فوتبال تاثیر گذاشته است؟

مهدی طارمی

رویداد۲۴  همشهری آنلاین نوشت:  یوهان کوجوکاسلان" خبرنگار اس. وی. تی سوئد بعد از مسابقه روز دوشنبه تیم ملی فوتبال ایران و انگلیس به سراغ مهدی طارمی رفت و از او پرسید: "آیا اتفاقات اخیر ایران بر تیم ملی فوتبال تاثیر گذاشته است؟

پایگاه خبری اس. وی. تی سوئد نوشت که خبرنگار اعزامی این رسانه به رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲  قطر به سراغ مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران رفته و موکدا از او درباره نظرش در موضوع اتفاقات اخیر ایران سوال پرسیده است.


بیشتر بخوانید: طارمی: سیاسی نیستم و می‌خواهم از فوتبال لذت ببرم!


"یوهان کوجوکاسلان" خبرنگار اس. وی. تی سوئد بعد از مسابقه روز دوشنبه تیم ملی فوتبال ایران و انگلیس به سراغ مهدی طارمی رفت و از او پرسید: "آیا اتفاقات اخیر ایران بر تیم ملی فوتبال تاثیر گذاشته است؟ "

طارمی پاسخ داد: "بیاید لطفا درباره فوتبال حرف بزنیم. "

با وجود پاسخ صریح طارمی، این خبرنگار برای تاکید مجددا همین سوال را از طارمی پرسید که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ افزود: "ما اینجاییم تا فوتبال بازی کنیم. بیایید درباره آن حرف بزنیم. همانطور که من گفتم این (بازی انگلیس) یک بازی سخت برای ما بود.

تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدارش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه ۶ بر ۲ به انگلیس باخت و در دیدار دوم این رقابت‌ها باید روز جمعه ۴ آذر و از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران به مصاف ولز برود.

 

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
خدانور
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
0
0
سبزی پلو با ماهی...
نظرات شما