تاریخ انتشار: ۱۹:۲۴ - ۰۶ آذر ۱۴۰۱

جریمه سنگین فیفا در انتظار امباپه و فوتبال فرانسه

کیلیان امباپه در هر دو بازی اخیر فرانسه در جام جهانی عنوان بهترین بازیکن زمین را کسب کرد، ولی بر خلاف قوانین حاضر به پاسخگویی به سوالات خبرنگاران نشد. این برای او و فرانسه تبعاتی خواهد داشت.

کیلین امپاپه

رویداد۲۴ ورزش سه نوشت: تیم ملی فرانسه شب گذشته موفق شد 2-1 از سد دانمارک بگذرد و صعودش به دور بعد جام جهانی را قطعی کند. ستاره فرانسه در این بازی کیلیان امباپه بود که موفق به دبل شد و نقش بزرگی در پیروزی خروس ها داشت. او حالا در جام جهانی سه گله است. امباپه در پایان بازی عنوان بهترین بازیکن زمین را کسب کرد ولی همچون بازی قبل برابر استرالیا که موفق به کسب این عنوان شده بود، حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد.


بیشتر بخوانید:  ایمیل اعتراضی فدراسیون فوتبال ایران به فیفا علیه آمریکا


طبق ادعای رسانه های فرانسوی، فیفا در این مورد به فرانسه هشدار داده بود و پس از تکرار همان اتفاق، احتمالا امباپه یا فدراسیون فوتبال فرانسه را جریمه سنگینی خواهد کرد. طبق قوانین فیفا، بهترین بازیکن زمین باید بعد از اتمام مسابقه در میکسدزون ورزشگاه پاسخگوی سوالات خبرنگاران شود. شب گذشته هفت بازیکن فرانسه با رسانه ها حرف زدند ولی در میان‌شان امباپه دیده نمی شد.

گفته می شود این تصمیم مشترک امباپه و فدراسیون است چرا که اطمینان دارند محور سوالات از او در مورد آینده اش خواهد بود و امباپه دوست ندارد در طول جام جهانی وارد حاشیه شود. همه تمرکز او روی جام جهانی است و فدراسیون فوتبال فرانسه نیز با درخواست او موافقت کرده است. امباپه در نشست های خبری قبل از بازی نیز حاضر نشده و نخواهد شد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان