تاریخ انتشار: ۰۹:۲۷ - ۰۹ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

اشک‌های رامین رضاییان پس از پایان بازی +فیلم

رامین رضاییان از شدت ناراحتی بابت شکست نمی توانست روی پاهای خود بایستد.

رامین رضاییان

رویداد۲۴ در میان اشک ها و حسرت های بازیکنان تیم ملی بعد از به صدا در آمدن سوت پایان مسابقه با آمریکا ، حالات ناخودآگاه رامین رضاییان از چشم عکاسان دور نماند.

مدافع راست ایران که گل دوم تیم ملی مقابل ولز به ثمر رسانده بود، در بازی با آمریکا نیز تلاش زیادی انجام داد تا شاید با ارسال های دقیق خود چاره ساز شود و پاس گل برای ایران بسازد اما در نهایت موفق نشد. رامین بعد از پایان مسابقه از فرط ناراحتی نمی دانست باید چه کاری انجام بدهد.

رضاییان که اشک‌هایش بند نمی‌آمد، با دلداری برخی از بازیکنان تیم ملی مثل وحید امیری مواجه شد. او ثانیه هایی دست ها را روی زانو گذاشت و ناراحتی اش را ابراز کرد اما آنقدر اندوه داشت که ناخودآگاه روی زمین چمن ورزشگاه الثمامه افتاد و به گریه کردن ادامه داد. البته که گریه های رامین و سایر اعضای تیم ملی تاثیری در شرایط ایراد نداشت و بی فایده بود.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس.
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
6
4
تو که ببری یا ببازی درامد میلیاردی داری پس در هر صورت باید خوشحال باشی و بخندی.این ما قشر کم درامد هستیم که دائما در مسیر باخت هستیم و باید دائما گریه کنیم.
هدیه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
4
3
باعرض سلام وادب واحترام خدمت بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورعزیزم ایران خدا قوت بهتون میگم ماهمیشه به شماافتخارمیکنیم ماپشت شماراخالی نمیکنیم هرکس به شماچیزی بی احترامی میکندایرانی نیست شمامایه افتخارایران وایرانی هستیدانشالله که خداوندمتعال پشت وپناهتون باشه مایادمون نمیره شمامیخواستیدگل بزنیدولی بازیکنان آمریکانگذاشتنندپیراهن ودست شمارامیکشیدندونمیگذاشتندشما به گل برسیدخداازشون نگذره که نگذاشتندشمابه گل برسید
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
1
1
آخه چرا سردار آزمون به کشور خیانت کرد امیدوارم دیگه هیچ وقت پیراهن تیم ملی ایران رو نپوشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
1
1
شما ها عزیزان من هستید
شاید باختید ولی مردونه بازی کردید
من واقعا خودم از دیروز تا الان بغض کردم وقتی سوت آخر بازی رو زدن گریه کردم ولی شما همیشه تو قلب من هستید
عاشقتون هستمممممممممممم❤❤❤
نظرات شما