تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

ماجرای دلجویی گل محمدی از ملی‌پوشان پرسپولیس چه بود؟

ملی‌پوشان پرسپولیس به دلیل استوری جنجالی یحیی گل‌محمدی از او ناراحت بودند.

ماجرای دلجویی گل محمدی از ملی‌پوشان پرسپولیس چه بود؟

رویداد۲۴ خبرورزشی نوشت: بعد از دیدار اعضای تیم ملی فوتبال با رئیس‌جمهور قبل از سفر به قطر، یحیی گل‌محمدی با انتشار یک استوری به شدت از ملی‌پوشان انتقاد کرد. یحیی در صفحه شخصی خود نوشت: این بهترین فرصت برای رساندن صدای مردم مظلوم بود. در درس معرفت بیشتر از صفر نمی‌شود به شما داد. استوری سرمربی پرسپولیس بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت و حتی صدای آن به قطر و اردوی تیم ملی هم رسید.

اتفاقی که باعث دلخوری چند ملی‌پوش هم شد و آن‌ها از استوری جنجالی یحیی ناراحت شدند. باشگاه پرسپولیس هم با انتشار یک بیانیه علیه سرمربی تیم خود اعلام کرد همه‌جوره از تیم ملی و بازیکنانش حمایت می‌کند. باشگاه در این خصوص نوشت: در روز‌هایی که تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مهمترین رویداد ورزشی جهان حضوری پرقدرت و پرامید دارد، بر همه کسانی که دل در گروی سربلندی نام ایران دارند ضروری است که جز در جهت تقویت روحیه تیم و بازیکنان سرافراز سرزمین‌مان سخنی بر زبان نیاورند. باشگاه مردمی پرسپولیس با میلیون‌ها هوادار نیز خود را در این مسیر همراه و همگام تیم ملی فوتبال ایران می‌داند، چنانچه همگان می‌دانند بخش بزرگی از بازیکنان تیم ملی ایران ریشه باشگاهی‌شان به این باشگاه محبوب ایرانی‌ها بازمی‌گردد.

بعد از این ماجرا مدیران فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی از درویش مدیرعامل پرسپولیس خواستند تا برای ارائه توضیح در خصوص استوری گل‌محمدی راهی فدراسیون شود. همچنین شنیده شد که احتمال محرومیت برای یحیی گل‌محمدی هم وجود دارد و ممکن است سرمربی پرسپولیس چند جلسه محروم شود، ولی این اتفاق رخ نداد و خبری از محرومیت یحیی نبود.

نکته جالب در خصوص آن جلسه و استوری یحیی گل‌محمدی این بود که از آن جمع ۱۰ نفره، ۴ بازیکن شاگردان فعلی یحیی هستند و بازیکنانی مثل شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان و رامین رضاییان هم قبلا شاگرد یحیی بودند. در واقع از آن بازیکنان فقط ۳ ملی‌پوش استقلال یعنی سیدحسین حسینی، روزبه چشمی و ابوالفضل جلالی سابقه کار کردن با گل‌محمدی را ندارند.

بعد از گذشت چند روز از این اتفاق و وقتی خود یحیی متوجه اشتباهش و البته ناراحتی شدید ملی‌پوشان شد، تصمیم گرفت به نوعی از دل آن‌ها در بیاورد. سرمربی پرسپولیس از طریق واتس‌اپ با شاگردانش تماس گرفت و به آن‌ها پیام داد تا به نوعی قضیه را مدیریت کند.

گل‌محمدی ضمن این‌که جویای حال ملی‌پوشانش شده بود، برای آن‌ها در جام جهانی آرزوی موفقیت کرد. حالا به نظر می‌رسد بعد از این اقدام خوب یحیی، کمی از ناراحتی ملی‌پوشان پرسپولیس کم شد و آن‌ها بعد از بازگشت به ایران و چند روز استراحت، آماده بازگشت به تمرینات پرسپولیس هستند.

گفتنی است پرسپولیس در شروع مجدد لیگ برتر و در حساس‌ترین بازی نیم‌فصل اول باید به مصاف رقیب سنتی برود و دربی را برگزار کند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۴
0
1
خار محمدی
نظرات شما
پیشخوان