تاریخ انتشار: ۱۱:۱۰ - ۱۶ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

۲۷میلیارد تومان پاداش برای بردن ولز!

فدراسیون فوتبال برای شکست ولز پاداش قابل توجهی پرداخت کرده است.

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

رویداد۲۴ خبرآنلاین نوشت: پس از پیروزی تیم ملی ایران در بازی با ولز اعلام شد که در رختکن مبلغ ۱۵ هزار دلار به اعضای تیم ملی پاداش داده شده است. این مبلغ به تمام اعضای تیم ملی شامل بازیکنان، اعضای کادر فنی و هیئت رییسه فدراسیون پرداخت شده تا همه از پاداش برد مقابل ولز بهره‌مند شوند. در این بین با توجه به بند قرارداد کارلوس کی‌روش او دو برابر بقیه پاداش گرفته و ۳۰ هزار دلار دریافت کرده است.

با یک محاسبه سرانگشتی مشخص می‌شود فدراسیون فوتبال حدودا ۷۵۰ هزار دلار برای دیدار با ولز پاداش داده که با توجه به قیمت ۳۶ هزار تومانی دلار یعنی شکست ولز ۲۷ میلیارد برای فوتبال ایران آب خورده است.

این درحالی است که ایران پس از برد مقابل ولز در بازی سوم مقابل آمریکا شکست خورد و با دو شکست و یک برد به کار خود در جام جهانی پایان داد. عملکرد ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ انتقادات زیادی را به همراه داشت و تیم ملی در شرایطی که شانس خوبی برای صعود داشت با شکست سنگین مقابل انگلیس و ناکامی مقابل آمریکا این فرصت طلایی را از دست داد.

با این حال گویا فدراسیون فوتبال و اعضای تیم ملی خیلی هم از این نتیجه ناراضی نیستند و برد مقابل ولز که پس از ۶۴ سال به جام جهانی رسیده بود را یک موفقیت بزرگ تلقی می‌کنند!

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
0
2
چرا و به چه مجوزی؟ حلال نیست، پول بیت المال بره توی جیب مشتی ورزشکار میلی. حرام است حرام.
ناشناس
|
Romania
|
۱۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
0
1
پول خون مردم بی گناه. ننگ بر اینها - تا ابد مورد تنفر مردم هستند
نظرات شما