تاریخ انتشار: ۱۷:۰۷ - ۱۸ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

نتایج ممتاز فرهاد مجیدی با کلباء ادامه دارد

روزنامه البیان در گزارشی به تمجید از نتایج خوب فرهاد مجیدی با اتحاد کلباء پرداخت.

فرهاد مجیدی

رویداد۲۴ ورزش سه نوشت: روزنامه البیان در گزارشی به تمجید از نتایج خوب فرهاد مجیدی با اتحاد کلباء پرداخت.

در دور اول از رقابت‌های جام حذفی امارات موسوم به جام ریاست جمهوری، اتحاد کلباء با نتیجه ۶ بر ۲ از سد الذید گذشت و راهی مرحله بعد شد. تیم مجیدی باید به مصاف البطائح برود.

روزنامه البیان با تیتر "شش گل، زنگ هشدار کلباء برای البطائح"، نوشت: پس از اینکه ببر‌ها ۶ گل را وارد دروازه الذید کردند، این تیم را از دور مسابقات کنار زدند و برای گرفتن بلیت حضور در دور یک شانزدهم نهایی، چندان به زحمت نیفتادند.

این ۶ گل، زنگ خطری برای تیم البطائح است که در مرحله بعد مسابقات جام حذفی، به مصاف کلباء می‌رود. این مسابقه، یک دیدار انتقام‌جویانه برای ببر‌ها خواهد بود، چرا که آن‌ها در هفته اول ادنوک لیگ، برابر البطائح تن به شکست دادند.

دیدار کلباء و الذید شاهد یک پیروزی دیگر برای فرهاد مجیدی، سرمربی ایرانی کلباء بود. او به کسب نتایج ممتاز با این تیم ادامه می‌دهد تا شکست برابر الوحده و حذف از جام بانک اسلامی ابوظبی را برای هواداران جبران کند. ضمن اینکه آن‌ها با ۱۷ امتیاز در رده هفتم جدول لیگ حضور دارند.

بازی کلباء برابر الذید، آمادگی ببرها، هماهنگی بین بازیکنانی که در شرایط بدنی خوبی ظاهر شدند و همچنین تنوع در نحوه بازی از طریق حرکات در عمق و کناره‌ها را نشان داد. این ۶ گل مهارت ستاره‌های این تیم را به ویژه روی گل ششم که توسط احمد عامر به ثمر رسید را نشان داد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: فرهاد مجیدی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۸
1
1
شاه فرهاد
نظرات شما