تاریخ انتشار: ۲۱:۱۶ - ۰۱ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

جریمه ورود به طرح زوج و فرد ۵ برابر شد

این درحالی است که معمولا در روز‌هایی که هوای پایتخت آلوده است طرح زوج و فرد از درب منازل اجرایی می‌شود و بر اساس بخشنامه جدید کارگروه اضطرار آلودگی هوا این مبلغ ۸۱ هزار تومان افزایش یافته و با این وجود از این به بعد مبلغ جریمه برای ورود به طرح زوج و فرد ۱۰۵ هزار تومان خواهد بود. رئیس پلیس پایتخت چند روز پیش اعلام کرد که جریمه ۲۰ هزار تومانی تناسبی با تخلف ندارد و فاقد بازدارندگی است.

طرح زوج و فرد

رویداد۲۴ بر اساس مصوبات کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا قیمت جریمه طرح زوج و فرد افزایش پیدا کرد.

این درحالی است که معمولا در روزهایی که هوای پایتخت آلوده است طرح زوج و فرد از درب منازل اجرایی می‌شود و بر اساس بخشنامه جدید کارگروه اضطرار آلودگی هوا این مبلغ 81 هزار تومان افزایش یافته و با این وجود از این به بعد مبلغ جریمه برای ورود به طرح زوج و فرد 105 هزار تومان خواهد بود.

گفتنی است رئیس پلیس پایتخت چند روز پیش اعلام کرد که جریمه 20 هزار تومانی تناسبی با تخلف ندارد و فاقد بازدارندگی است و برای اجرای بهتر طرح زوج و فرد از درب منازل این میزان باید افزایش پیدا کند.

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پیرو مصوبات کار گروه شرایط اضطرار آلودگی هوا، مبلغ جریمه طرح زوج و فرد به ۱۰۵۰۰۰ تومان افزایش یافت.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل در روز‌های یکشنبه و دوشنبه همین هفته خبر داد.

وی افزود: بر این اساس تردد خودرو‌های متخلف از ضوابط فوق از طریق دوربین‌ها ثبت و توسط پلیس راهور مبلغ ۱۰۵۰۰۰ تومان اعمال قانون خواهند شد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: طرح زوج و فرد
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
یعنی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
0
0
فقط بفکر خالی کردن جیب مردم هستید ،،آیا مشکل شما مردم هستند ؟؟!!که هر مشکلی پیش میاید ،دست در جیب مردم میکنید ؟؟
نظرات شما
پیشخوان