تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۰۶ بهمن ۱۴۰۱

قتل هولناک خواهرزاده یک کارگردان تلویزیونی در پردیس تهران

کارگردان تلویزیون از قتل خواهرزاده‌اش به دست مرد بدهکار خبر داد.

قتل هولناک خواهرزاده یک کارگردان تلویزیونی در پردیس تهران

رویداد۲۴ به گزارش رکنا، چند روز قبل پسر جوانی پس از خروج از خانه‌اش در پردیس تهران دیگر به خانه بازنگشت و همین موضوع سبب شد تا خانواده‌اش موضوع را به پلیس خبر دهند.

سید رضا حبیبی، کارگردان و تهیه کننده تلویزیون درباره ماجرای ناپدید شدن خواهرزاده‌اش گفت: اوایل هفته جاری خواهرزاده ۳۵ ساله‌ام که در حوزه بازسازی مسکن فعالیت می‌کرد، از خانه خارج شد و دیگر به منزل بازنگشت.

خواهرم چندین بار با تلفن همراه وی تماس گرفت، اما کسی پاسخگو نبود و همین موضوع سبب تشدید نگرانی خانواده شد که در نهایت فردای آن روز به کلانتری مراجعه کردیم و تشکیل پرونده دادیم.

وی بیان کرد: در ادامه، کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کرده و به سه نفر ظنین شده و هر سه نفر را بازداشت کردند که سرانجام در بازجویی‌ها یکی از آن سه نفر به قتل خواهرزاده‌ام اعتراف کرد.

حبیبی گفت: فرد متهم به قتل، در حوزه خرید و فروش مسکن فعالیت می‌کرده و با توجه به اینکه کار نوسازی و بازسازی خانه‌هایی که توسط این شخص تملک می‌شد را خواهرزاده من انجام می‌داد، به‌همین دلیل با یکدیگر مراوده مالی داشتند.

دایی مقتول در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه متهم به قتل، به خواهرزاده من بدهی داشت، چهار روز قبل برای تسویه بدهی خود با وی قرار ملاقات می‌گذارد و در همان قرار، نقشه قتل خواهرزاده‌ام را عملی می‌کند و پس از آن، جسد در بیابان‌های پردیس کشف شد.

شب دوشنبه به ما اطلاع داده شد که برای شناسایی جسد به پزشکی قانون کهریزک مراجعه کنیم و در ادامه مادر مقتول، جسد را شناسایی کرد که آثار شکنجه روی جسد مشهود بود و حتی جسد را آتش زده بودند به‌طوری که به‌سختی قابل شناسایی بود

حبیبی با قدردانی از اقدامات پلیس آگاهی برای شناسایی عاملان این جنایت گفت: ماشین خواهرزاده‌ام نیز در همان شب در میدان هفت حوض تهران پیدا شد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما