تاریخ انتشار: ۲۱:۴۰ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

مشاور زلنسکی مدعی ارتباط انفجار اصفهان با جنگ اوکراین شد

مشاور «دلودیمیر زلنسکی» رئیس‌جمهور اوکراین، مدعی شد که حمله پهپادی بامداد امروز در اصفهان، ارتباط مستقیم با جنگ اوکراین دارد.

جنگ اوکراین

رویداد۲۴ به گزارش شفقنا، «میخایلو پودولیاک» مشاور رئیس جمهوری اوکراین در صفحه توئیتر خود در نوشته‌ای مبهم مدعی شد: «منطق جنگ بی رحم و کشنده است. عاملان و همدستان را به شدت مؤاخذه می‌کند. وحشت در فدراسیون روسیه، بسیج بی پایان، دفاع موشکی در مسکو، سنگربندی در فاصله 1000 کیلومتری، آماده سازی پناهگاه‌ها. شب انفجاری در ایران در تاسیسات تولید پهپاد ،موشک و پالایشگاه های نفت به شما هشدار داد».

روابط عمومی وزارت دفاع در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش بینی ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اوکراین
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
رضا بلوچ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۹
0
1
یعنی اکراین به طور رسمی اعلام کرده به خاک ایران تجاوز کرده است؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
0
0
آذربایجان از پهبادهای اسرائیلی استفاده می کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
0
0
یعنی ما قبلاً احمقانه وارد جنگ مسخره ای شده ایم که و به آتشی که روشن شده ،دمیده ایم و لاجرم با تغییر مسیر باد دودش کم کم به خودمان هم سرایت خواهد کرد متاسفانه به خاطر مقاصد یک دیکتاتور بلند پرواز روسی گرفتار شدیم
نظرات شما
پیشخوان