تاریخ انتشار: ۱۳:۴۷ - ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۷ نظر

جعفرزاده ایمن‌آبادی: رئیسی عقلا را کنار گذاشت و کار را به یکسری متوهم بی سواد سپرد

فعال سیاسی اعتدال گرا گفت: آقای رئیسی هرچه آدم عاقل، توانمند، کاردان و متخصص را کنار گذاشت و کار را در اکثر حوزه‌ها به یکسری آدم متوهم و مبتدی سپرد. بعد از انقلاب این سطح نارضایتی عمومی بی سابقه است. آقای رئیسی باید فارغ از خط و خطوط سیاسی عقلا را به دولت برگرداند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی: رئیسی عقلا را کنار گذاشت و کار را به یکسری متوهم بی سواد سپرد
رویداد۲۴ دولتمردان امروز راهی را می‌روند که روزی منتقد جدی آن در زمان دولت حسن روحانی بودند. این دولت مدعی تلاش و کوشش هر روز رکورد جدیدی را در بالا بردن نرخ تورم، بی ارزش کردن پول ملی و توسعه فقر و بیکاری از خود به جا می‌گذارد. بر این اساس برخی کارشناسان معتقدند زمان آن رسیده که سیاست ورزی از شعارزدگی دوباره به سمت عقلانیت برگردد.

به گزارش نامه نیوز، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگویی درباره بازگشت سیاست ورزی به عقلانیت گفت: تا زمانی که منافع ملی محور نباشد، اداره کشور روی لجاجت باشد و افراد تندرو تصمیم بگیرند نتیجه همین می‌شود که شاهد هستیم. دلار بالای ۴۵ هزار تومان است، هر روز بر دامنه فقر اضافه می‌شود، فاصله طبقاتی، بیکاری و بزهکاری افزایش و امنیت کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: نمی‌دانم آقای رئیسی در صحن علنی مجلس به گزارش کدام دستگاه استناد کرد و آن ادعا‌ها را انجام داد. حرف‌های او خلاف آمار رسمی بانک مرکزی و مرکز آمار است. در حوزه سیاست خارجی هم وضع همین است. طالبان بالاخره فهمید باید یک کاری را انجام دهد بر همین اساس رفت و با آمریکا مذاکره کرد.

این فعال سیاسی اعتدالگرا اظهار کرد: آقایان تندرو به دولت قبل فقط ناسزا می‌گفتند با این استدلال که دولت آقای روحانی طبق سیاست‌های غرب پیش می‌رود. خودشان بگویند آن زمان اداره کشور بهتر بود یا الان؟ قیمت دلار، مرغ، برنج، گوشت و ... چند بود الان چند است؟ برای خودشان یکسری اعداد دروغین می‌سازند بعد می‌گویند ما وضعیت را بهتر کردیم. مثلا ادعا دارند تورم زمان دولت آقای روحانی ۶۰ درصد بود و الان کمتر شده است. در حالیکه تورم طبق گزارش مرکز آمار آن زمان ۴۰ درصد بود.

وی با بیان اینکه آدم‌های عاقل و باسواد کنار آقای رئیسی نیستند، افزود: آقای رئیسی هرچه آدم عاقل، توانمند، کاردان و متخصص را کنار گذاشت و کار را در اکثر حوزه‌ها به یکسری آدم متوهم و مبتدی سپرد. بعد از انقلاب این سطح نارضایتی عمومی بی سابقه است. آقای رئیسی باید فارغ از خط و خطوط سیاسی عقلا را به دولت برگرداند.

جعفرزاده گفت: آقای رئیسی هنوز فکر می‌کند قاضی القضات است و باید دستور دهد حال آنکه او امروز رئیس جمهور است و خودش باید اجرا کند و به مردم گزارش دهد. این قطار پیشرفتی که آقای رئیسی دائم از آن می‌گوید کجاست؟ این قطار یا لکوموتیوران ندارد یا از خط خارج شده است یا اساسا قطاری وجود ندارد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۴
0
6
تشخیصش این چنین و تا همین قدر بوده!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۴
0
8
رییسی خودش نکه پرفسور ه !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۴
0
6
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید! بی سواد از بی سواد خوشش میاد
همدرد بلوچ مظلوم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۴
1
6
چقد جانبازی میکنن این یاروها، که این ششکلاسه بخت‌برگشته رو سیبلش کنند
همتون یه . . . اید.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۴
0
9
آدولف هیتلر در کتاب نبرد من گفته: من با روشنفکران میانه‌یی ندارم چون هر چه از آن‌ها بخواهم آن‌ها از من دلیل می‌خواهند ولی کم سوادان و بی‌سوادان جانشان را برای هدف من می‌دهند!
سیاووش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۴
0
0
مدیریت ! برپایه ضعف ! در چنین سیستمی راس هرم بی عقل تر بی عرضه تر وبیسوادتر از خود را در رده های پایینتر به کار می گیرد تا بتواند بر بدنه سیستم اعمال قدرت کند ! حالا وقتی راس هرم یک بیسواد بی کفایت وساده لوح است که خیلی راحت بازیچه می شود معلوم است تا پایینترین سطوح انتخاب ابلهان به صورت موج انجام می شود !در چنین فرایندیست که برخلاف دانش مدیریت و عهدنامه مالک اشتر ! سیستم انسان عاقل سالم وشجاع نمی خواهد احمق بی عرضه و متملق می خواهد تمام تغییرات مدیریتی دوسال اخیر درنظام مدیریتی کشور وسپردن امور به نطامیان وبله قربان گویان در همین راستا بوده است !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
0
0
کیه که حرف حساب رو گوش کنه ،اینو خوب اومدی متوهم و مبتدی
نظرات شما
پیشخوان