تاریخ انتشار: ۱۸:۴۰ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۶ نظر
فرمانده انتظامی کل کشور:

مسافران حجابشان را رعایت کنند‌

فرمانده انتظامی کل کشور از برگزاری جلسات متعدد در حوزه حجاب و عفاف جلسات در وزارت کشور خبر داد و گفت مسافران باید حجاب را بیشتر رعایت کنند.

حجاب اجباری

رویداد۲۴ فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه در حوزه حجاب و عفاف جلسات متعددی در وزارت کشور در حال برگزاری است، گفت: مردم قطعا بی‌حجابی را بر‌نمی‌تابند.

سردار احمدرضا رادان بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فعالیت قرارگاه نوروزی از ۲۳ اسفند ماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه با نزدیک شدن به ایام نوروز طرح نوروزی در حوزه راه برای پایش جاده‌ها تشدید می‌شود تا مسافران سفر ایمنی داشته باشند، افزود: قرارگاه‌های نوروزی در جاده‌ها مستقر شدند و باید در تنظیم مقررات انتظامی و خدمت به مسافران تلاش کنند.

رادان تصریح کرد: در مازندران که از استان‌های مهم مسافر‌پذیر است اقدامات خاصی برای ایمنی در محور‌های مواصلاتی در دستور کار قرار گرفته است، هر چند که در حوزه تصادفات در دو روز گذشته شاهد افزایش تلفات در جاده‌ها بودیم که زیبنده کشور نیست.

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه در محلات گشت‌های ویژه راه‌اندازی می‌شود در پاسخ به سئوال خبرنگار در زمینه برنامه‌های انتظامی مازندران در ساماندهی سواحل و اقدامات در حوزه حجاب و عفاف بیان کرد: در حوزه حجاب و عفاف جلسات متعددی در وزارت کشور در حال برگزاری است و مردم قطعا بی‌حجابی را بر‌نمی‌تابند و مسافران باید در ا‌ستان مازندران "حجاب و عفاف" را بیش از پیش رعایت کنند.

رادان خواستار رعایت حجاب و عفاف در حوزه اصناف نیز شد و ادامه داد: مردم در استان مازندران باید موارد متعددی را در زمینه رعایت حجاب و عفاف لحاظ کنند و ا‌میدواریم با وضع قوانین بازدارنده بتوانیم در این حوزه کنترل مناسبی داشته باشیم.

فرمانده انتظامی کل کشور در پاسخ به سئوال دیگر برای کاهش سرقت‌ها نیز افزود: طرح مقابله با سارقان و مالخر‌ها اجرا شده که تعداد زیادی مالخر و سارق دستگیر شدند و کالا‌ها نیز در اختیار مالباختگان قرار گرفت. در برخورد با معتادان و سارقان کوتاه نمی‌کنیم و اقدامات پیشگیرانه را در سال ۱۴۰۲ نیز ادامه می‌دهیم.

وی گفت: در حوزه پیشگیری نیز متاسفانه شاهد عدم رعایت نکات ایمنی هستیم و مردم باید از اموال خود نگهداری کنند.

فرمانده انتظامی کل کشور از و‌رود ناوگان دریایی جدید در حوزه قاچاق دریایی خبر داد و گفت: آمار قاچاق خاویار یک دهم کاهش یافته است.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
برچسب ها: حجاب اجباری
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
ش ه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
2
0
حجاب باید رعایت شود ما ملت مسلمان وشیعه و مملکت شهیدان هستیم این چه بی حیایی است که هر روز زنها و دختران بی ابرو لخت تر میشون مگر مملکت بی صاحبه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
1
واقعا اگر آدم کار کردن هستید فقط وظیفه تان را بدون تبعیض انجام بدید و با همه یکسان برخورد کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
1
اینقدر مردم مردم نزنید.مردم از تفکرات ابلهانه شما بیزارند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
2
مردم مشکلی ندارند شماها هم از زبان مردم صحبت نکنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
1
شما به عنوان رئیس نیروی انتظامی باید بگی"مسافران قوانین راهنمایی و رانندگی رو رعایت کنند"...حجاب آخه؟؟؟
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
0
2
فرمانده انتظامی کلّ کشور در قضیه حمله شیمیایی به مدارس و خوابگاهها جرا صداش درنیامد؟
نظرات شما
پیشخوان