تاریخ انتشار: ۱۶:۰۵ - ۰۲ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

اظهارات تند مایلی‌کهن درباره کی‌روش، قلعه‌نویی و وضعیت اقتصادی مردم!

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال معتقد است ما بلدیم همیشه به تاریخ ۲۵۰۰ ساله خود بنازیم، اما به اندازه برخی کشور‌ها که عمرشان ۲۰۰ سال هم نمی‌شود، پیشرفت نکرده‌ایم!

اظهارات تند مایلی‌کهن درباره کی‌روش، قلعه‌نویی و وضعیت اقتصادی مردم!

رویداد۲۴ گفتگو با محمد مایلی‌کهن را می‌توان تا هرجایی پیش برد، با او می‌توان از سیاست حرف زد، از اقتصاد گفت و به فوتبال رسید. او اهل نقش بازی کردن نیست، اساسا «آکتور» خوبی نیست! خود خودش است، در همان فرم همیشگی؛ منتقد و نترس با یک بغل دلواپسی و حرف تازه. مایلی‌کهن در آستانه بازی تیم ملی با روسیه در گفتگو با «اطلاعات آنلاین» برخی از مهمترین مسائل روز کشور و فوتبال را درمیان گذاشت و سال ۱۴۰۱ را در مجموع برای مردم سال خوبی ارزیابی نکرد و گفت: از ما که گذشته، اما برای این مردم باید کاری کرد. برای من هم سال خوبی نبود. البته معتقدم همه چیز دست خودمان است و روز‌ها و ماه‌ها و سال‌ها را ما هستیم که می‌سازیم.

وی افزود: مسئولان ما طی سال‌های اخیر خوب کار نکردند و نتیجه اش شد مشکلات امروز. بنده بار‌ها گفته ام که هیچ کشوری نمی‌تواند به تنهایی زندگی کند. حالا در انتهای سال روابط مان با عربستان خوب شده و امیدوارم همین روند ادامه پیدا کند. ما همیشه فقط بلدیم که به تاریخ ۲۵۰۰ ساله خود بنازیم، اما به اندازه برخی کشور‌ها که عمرشان ۲۰۰، ۳۰۰ سال می‌شود هم پیشرفت نکرده ایم!

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال در همین زمینه اضافه کرد: این روز‌ها رابطه‌مان با عربستان خوب شده و قرار است با بحرین هم خوب شود. ما باید زودتر به این مسیر می‌رفتیم. وقتی عضو سازمان ملل هستیم دیگر نمی‌توانیم یک کشور دیگر که آن هم عضو همان سازمان است، قبول نداشته باشیم.


بیشتر بخوانید: حمله مایلی‌کهن به کی‌روش؛ این آقا چرا به ایران آمد؟/ اگر تیم ملی نظم نداشت حتماً ۱۶ گل می‌خورد!


وی افزود: ما نباید به دنبال این باشیم که در دنیا تنها زندگی کنیم. بنده وقتی شرایط اقتصادی مردمی را می‌بینم که شب عید نمی‌توانند آجیل بخرند و سر سفره خود بگذارند اشکم در می‌آید، ولی کاری از دستم ساخته نیست.

مایلی کهن با اشاره به برگزاری جام جهانی در قطر، افزود: همه دنیا دیدند که کشوری کوچک به اسم قطر چه جام جهانی باشکوهی را برگزار کرد. افرادی که آن کشور را می‌چرخانند از فکر دیگران استفاده کردند و آن بهشت را ساختند. ما دل مان می‌سوزد وقتی می‌بینیم آن‌ها می‌توانند و ما نمی‌توانیم.

وی در همین زمینه درباره کی‌روش و عملکرد او در سال گذشته گفت: از «کی‌روشی‌پور» سوال بپرسید. ما هر چه فیلم بازی کرده‌ایم مردم دیده اند. دست مان برای مردم رو شده و همه فیلم‌هایمان هم اکران شده است. ایشان آمد و آن حماسه (!) را برابر انگلیس خلق کرد. تیم ملی با بنده به کره جنوبی ۶ گل زد و ایشان هم آمد و آن ۶ تا را تکرا کرد؛ منتهی برعکسش. می‌گفتند این مربی فوتبال ایران را مثل کف دستش می‌شناسد، اما دیدیم که بعد از باخت در برابر انگلیس، در بازی دوم ۵، ۶ تغییر در تیم ایجاد کرد؛ یعنی اصلا فوتبال ما را نمی‌شناخت. درباره ۹ دستیار خارجی اش و پول‌هایی که گرفتند و رفتند هم حرف نزنیم بهتر است. بدتر از همه اینکه رسانه‌ها بعد از جام جهانی یک خط از ایشان سوال نکردند و جواب نخواستند. البته ایشان هم جواب کسی را نمی‌دهد. همان رسانه‌هایی که پدر بنده را درآوردند!

مایلی‌کهن در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم ملی نیز به «اطلاعات آنلاین» گفت: اجازه بدهید بنده درباره سرمربی جدید حرفی نزنم. البته بنده همیشه موافق مربی ایرانی بوده‌ام، اما یکی از مشکلات امروز ما در فوتبال ملی این است که کسی از کسی حساب نمی‌برد. شما در جام جهانی دیدید همان کی‌روشی که همه می‌گفتند بازیکنان از او حساب می‌برند چگونه رفتار کرد. بعد از گلزنی تیم ملی به ولز، کریم انصاریفرد داشت گردن کی روش را می‌شکست! مایلی‌کهن تاکید کرد: قرار نیست من جای سرمربی جدید تیم ملی را بگیرم و دنبال این حرف‌ها نیستم. تیم ملی کشورم را دوست دارم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم، اما کار فوق العاده سختی پیش رو دارند.

منبع: اطلاعات آنلاین

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۲
1
0
رسانه چی ها کسانی را شارژ می کنند که از اندیشه زیرناف که کف است بهره می برند دیگه یادشان نمی اید هنگامی که کره ۶ تا گل از ایران خورد مربی آنها شروع به گریه کردن کردن و کنترل خود را از دست داد و آن زمان نتوانستن تحمل این پیروزی را برای ایران داشته باشند لذا چندتا بچه زیر نافی را برای اختلاف در تیم ملی شارژ ‌ دشارژ کردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۳
0
0
فوتبال ایران مرده بود مایلی کهن احیاش کرد با برد برابر کنیا در تبریز و قطر حرفهای خوبی میزنه ولی زیاد جوشی هست و زیاد زبونش تنده اینم نمیشه که ادم بگه رک هستم هر حرفی بزنه و همه رو ازرده کنه
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان