تاریخ انتشار: ۱۸:۴۸ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۶ نظر
محسن اراکی؛ نماینده مجلس خبرگان:

زن بی‌حجاب، در بند شهوت و ارضای دیگران است

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: هدف دشمنان نابود کردن استقلال زن ایرانی است؛ چراکه زن بی حجاب، زن مستقل و آزاده نخواهد بود و زنی خواهد بود که در بند شهوت دیگران و ارضای آنان است و باید زنان بی حجاب به این امر متوجه باشند.

حجاب اجباری

رویداد۲۴ آیت‌الله محسن اراکی نماینده مجلس خبرگان رهبری در ابتدای درس خارج خود گفت: باید طلاب و روحانیون و همه افراد در حدی که می‌توانند در میدان های مختلف اعم از فضای مجازی، در بین مردم، منابر مساجد، در تولید محصولات فرهنگی، رسانه ای و به هر شکل ممکن دیگری حضور پیدا کنند، باید حضور به عمل آورند تا علاوه بر تبیین حقایق اسلام، حقایق انقلاب اسلامی و مسائل دیگر از آنان و ارزش های اسلامی دفاع کنند.

او افزود: جای بسیار تاسف دارد که ببینیم در حوزه های علمیه لااقل بی‌تفاوتی به مسئله انقلاب وجود دارد و این بی تفاوتی یک ناشکری عظیم است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اساساً کار غربی‌ها و آمریکایی‌ها بر دروغ است و مبنای اساسی تمدن غرب و فرهنگ غربی بر دروغ و فریب بنیان گذاشته شده است و در مسئله حجاب و بی حجابی کدام انسان عاقلی وجود دارد که نداند حجاب خوب است یا بی‌حجابی؟ این که زن با عفاف و حجاب بوده و باشکوه در جامعه حضور داشته باشد و مردها برای آن حساب باز کرده و زن با حجاب خود را در معرض نگاه مردهای هرزه قرار نمی‌دهد، امری است که بر هیچ عاقلی پوشیده نیست.

اراکی در ادامه افزود: نگاه بد مردان به زنان، به زنان نیز منتقل می‌شود و از کشف حجاب زنان، بیش از آن که مردان آسیب ببینند، زنان دچار آسیب های متعدد می‌شوند‌ و سرعت انتقالی که از طریق نگاه کردن اتفاق می افتد، از سرعت انتقال لمس کردن و چشیدن بسیار بیشتر و فراتر است.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور بیان داشت: زنی که در جامعه با بی حجابی، خود را به مردها نشان می‌دهد به معنای این است که ای مردها از نگاه کردن به من خوشتان بیاید؛ چرا که من نیز از خوشحالی شما خوشحال می‌شوم؛ این است معنای بی حجابی.

محسن اراکی ابراز کرد: ما دلسوز مردم و جوان های کشور هستیم و دلسوز آن دخترکی هستیم که به خیال خود گمان می‌کند که با بی‌حجاب آمدن به خیابان ها مرتکب کار خوبی می‌شود؛ چرا که ما نمی‌توانیم شاهد سوختن دختران خود در جامعه باشیم و نمی‌توانیم شاهد آن باشیم که آتشی در جامعه ما افکنده شود که هم آتش افکنان را بسوزاند و همه افراد جامعه را از بین ببرد.

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: رواج بی‌حجابی در جامعه یعنی تجویز بهره‌برداری جنسی نامشروع از زنان در یک جامعه؛ آیا این خوب است که بهره‌برداری نامشروع جنسی از زنان در جامعه انجام بگیرد؟ بی حجابی یعنی انتقال آلودگی در جامعه و ما نمی توانیم در جامعه اسلامی بی حجابی را تحمل کنیم.

اراکی گفت: ما اجازه نخواهیم داد تا بی‌حجابی در جامعه اسلامی رواج پیدا کند؛ چراکه رواج بی حجابی یعنی فساد؛ یعنی کرونای آدمکش و جامعه نابود کن؛ باید با این کرونای جدید مبارزه جدی انجام داد و آن کرونایی که جامعه اسلامی را به سرعت آلوده می کند کرونای بی حجابی است؛ چراکه کرونای جسمانی را می توان با ابزارهایی همچون واکسن درمان کرد؛ اما کرونای روحی و فرهنگی را نمی‌توان به سادگی درمان کرده و از آن پیشگیری کرد.


بیشتر بخوانید: نقطه قوت دولت‌ها با عملکرد گشت ارشاد قابل سنجش است/ بی‌حجابی امروز نتیجه عملکرد دولت روحانی است


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: کسانی که سرنوشت جامعه اسلامی برای آنان مهم است باید کمک کنند تا از انتشار پدیده خطرناک بی حجابی در جامعه جلوگیری شود و باید موسسات، مسئولین اداره‌ها و حتی مغازه‌دارها، خانواده‌ها و پدرها و مادرها کمک کنند و با امر به معروف و نهی از منکر از گسترش بی حجابی و بی عفتی در جامعه جلوگیری کنند.

او گفت: هدف دشمنان نابود کردن استقلال زن ایرانی است؛ چراکه زن بی حجاب، زن مستقل و آزاده نخواهد بود و زنی خواهد بود که در بند شهوت دیگران و ارضای آنان است و باید زنان بی حجاب به این امر متوجه باشند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: حجاب اجباری
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
13
3
راست میگه
سید حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
0
18
این حرف های شما فقط و فقط برای آن است که مردها و زنان را تحریک کنید که صحیح نیست و شما تحریک می شوید و مردها باید یادبگیرند که اونی که شما میگید نشوند.
برای شما وامثال شما با این تفکر که بعید نیست شدیدا متاسفم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
1
19
وقتی نتیجه باحجابی میشه اختلاس و رانت مسئولین صد رحمت به بی حجابی.
ترانه
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۲:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
1
15
بله مثلا خانم آنگلا مرکل سالهای سال در بند تحریک مردان و ارضای شهوت آنان بود برای همین الان آلمان از بدبختی و بیچارگی به فلاکت افتاده و ارزش پول ملی اش روز به روز کمتر میشود و یا نگاه کنید به سوئد و فنلاند و دانمارک و هلند و... همه این کشورها درگیر ارضای شهوت مردان هستند که جامعه شان رو به نابودی و تباهی میرود. حیف که افرادی مثل شما را ندارند که راهنمایی شان کند تا در سراشیبی سقوط نیفتند تا مردم فقیرشان تا کمر در سطل زباله ها خم نشوند تا پدران کشورشان شرمنده بچه هایشان نشوند. حیف که شماها را ندارند تا قدر عافیت بدانند حیف
لاسمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
3
حجاب بهانه است موضوع اصلی مبارزه با خواست آخوندهاست
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
3
واقعن تو کله شماها چی هست اره چی
نظرات شما
پیشخوان