تاریخ انتشار: ۱۸:۲۳ - ۰۹ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۶ نظر

تشکیل پرونده قضایی برای رقص مختلط در کشتی تفریحی بندر امام/ خبرگزاری فارس: طلبکار هم هستند

چند روز پیش گزارشی در خصوص رقص مختلط و کشف حجاب در اسکله بندر امام خمینی (ره) منتشر شد. در واکنش به انتشار این گزارش دادستان بندر امام خمینی (ره) از تشکیل پرونده قضایی برای خاطیان رقص مختلط در کشتی تفریحی بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

رقص مختلط در کشتی تفریحی بندر امام

رویداد۲۴ خبرگزاری فارس نوشت: چند روز پیش گزارشی در خصوص رقص مختلط و کشف حجاب در اسکله بندر امام خمینی (ره) منتشر شد.

در واکنش به انتشار این گزارش دادستان بندر امام خمینی (ره) از تشکیل پرونده قضایی برای خاطیان رقص مختلط در کشتی تفریحی بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

محمدرضا جعفری اصل گفته بود: به مسئولان فرهنگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان تذکرات لازم برای تعطیلی موسیقی زنده در کشتی تفریحی اعلام شد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای افراد خاطی در این برنامه بیان کرد: همچنین برای فردی که افراد حاضر را تهییج و اقدام به فیلم‌برداری کرده است نیز اعلام‌جرم شده است و پرونده قضایی تشکیل می‌گردد.


حالا پس از چند روز خبرگزاری دولت چند خبر معنادار در حمایت اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و با عکسی از کشتی تفریحی متخلف منتشر کرد تا نشان دهد وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی نه‌تنها عذرخواه حرمت‌شکنی صورت‌گرفته نیستند؛ بلکه طلبکار هم هستند.

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی که حتماً حواشی رقص مختلط و کشف حجاب در بندر امام پایش را به بندر بازکرده است بدون هیچ عذرخواهی و اشاره به برخورد با متخلفان، گفته است سازمان بنادر و دریانوردی در سال ۱۴۰۲ از توسعه گردشگری دریایی کشور حمایت می‌کند.

مجید علی نازی گفته است به‌کارگیری از کشتی‌های تفریحی در ایام مختلف سال می‌تواند در کاربردی‌بودن مزیت‌های گردشگری دریایی استان کمک قابل‌توجهی باشد.

آقای نازی اما نگفتند که آیا گردشگری دریایی به معنای به رقص مختلط و کشف حجاب در یک بندر دولتی آن هم مزین به نام بنیان‌گذار انقلاب اسلامی است؟

از سوی دیگر بهروز آقایی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان که باید به دلیل حوادث هنجارشکنانه و خلاف عفت عمومی که در حیطه مسئولیت وی رخ‌داده عذرخواهی کند و با او برخورد شود گفته است فعالیت کشتی‌های تفریحی در محدوده برخی از بنادر استان علاوه بر ایجاد رضایت برای مسافران، مانعی برای فعالیت قایق‌های فاقد هویت و استاندارد ایمنی شده است!

آقای آقایی اما نگفتند وی با کدام حجت و دلیل قانونی و شرعی به کشتی تفریحی مجوز داده است تا یک مراسم خلاف عفت عمومی جامعه را در یک محیط دولتی برگزار کند.

وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان بابت اتفافات رخ داده در این کشتی نه‌تنها عذرخواهی نکردند و اشکالات این برنامه ضد عفت و اخلاق عمومی را برطرف نکردند؛ بلکه اخبار رسیده از بندر این است که همچنان برنامه‌های خلاف‌شرع و قانون در کشتی تفریحی لنگر گرفته در بندر امام برقرار است از عدم رعایت حرمت ماه مبارک رمضان و باز بودن بوفه در روز تا برنامه‌های هنجارشکن شب که همچنان ادامه دارد با این تفاوت که این بار، حراست در تلاش است تا عکس و فیلمی از این برنامه بیرون نیاید.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرونده قضایی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۹
2
4
لطفا از خبرگزاری فارس مطلب نگذارید ماه رمضان است مردم روزه می کیرند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۹
5
2
پیگیری کنید واشد مجازات و برای این افراد اعمال کنید!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
6
3
تقصیر این مسیولان بی کفایت هست دست اونها در کار هست اینها به جرم فساد فی الارض باید مجازات بشن دارن عملاً به دین و حتی رهبر دهن کجی میکنند
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
0
0
بله سریع و فوری و انقلابی همه چیز را تعطیل کنید. همه باید فقط به اخبار 20:30 و خبرگزاری فارس و روزنامه کیهان مراجعه کنند
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
0
0
بله سریع و فوری و انقلابی همه چیز را تعطیل کنید. همه باید فقط به اخبار 20:30 و خبرگزاری فارس و روزنامه کیهان مراجعه کنند
الم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
0
0
بمیرم برای این قوه که همیشه شارژه هیچ فرصتی را برای رونق بازارشان از دست نمیدهند عاشق باز کردن پرونده در پرونده هستند پروندهایی که در هیچ کجای این کره خاکی به این عنوان وجود ندارد هنر فقط پیش خودمونه اختراع خودمونه افتخار خودمون
نظرات شما
پیشخوان