تاریخ انتشار: ۱۵:۴۰ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
استاندار مازندران:

چادر خوابی در مازندران برای نخستین بار ممنوع شد

استاندار مازندران با اعلام اینکه در نوروز امسال بیش از ۵۵ هزار مسافر در مازندران اسکان داده شدند و تاکنون بیش از ۱۶ میلیون جمعیت وارد استان شدند، گفت: چادر خوابی مسافران در مازندران برای نخستین‌بار ممنوع اعلام شد.

چادر خوابی در مازندران

رویداد۲۴ به گزارش «انتخاب»؛ سید محمود حسینی پور امروز در جلسه وبیناری هماهنگی خدمات سفر که با حضور منصوری معاون رئیس جمهوری، برگزار شد ضمن تبریک روز جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مازندران در سال‌های اخیر مقصد گردشگری بوده و بیش از ۹۵ هزار و ۵۰۰ ویلای استان در تعطیلات به ویژه عید نوروز به طور مضاعف مورد استفاده مسافران قرار گرفت.

به نوشته ایسنا، وی افزود: در عید نوروز بعضی شهرهای مازندران با امکانات شهرستانی و استانی تا ۵ برابر جمعیت ثابت حضور مسافران را در خود جای می‌دهد خدمات ملی ارائه می‌کند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه تامین آب شرب برخی از شهرستان‌ها یکی از دستاوردهای دولت سیزدهم در استان است، گفت: ۲۱ درصد جمعیت کشور با فاصله ۳ ساعت به مازندران می‌رسند، این استان به عنوان تنفس‌گاه پایتخت کشور محسوب می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: به واسطه نگاه ویژه رئیس جمهوری به قشر مستضعف، از سال گذشته اجازه ندادیم حتی یک مسافر در خیابان‌ها شب خوابی داشته باشد در حالیکه طی سال‌های گذشته این مهم در تمامی شهرها مشاهده می‌شد.


بیشتر بخوانید: ورود خودرو به سواحل مازندران ممنوع شد


حسینی پور با اعلام اینکه در ایام نوروز امسال بیش از ۵۵ هزار نفر مسافر در مازندران اسکان داده شدند و تاکنون ۱۶ میلیون جمعیت وارد استان شدند، گفت: در گذشته مسافران در ایام نوروز ۱۲ ساعت در محور چالوس در ترافیک بودند اما امسال توانستیم این میزان را به ۵ ساعت کاهش دهیم که یک دستاوردهای مهم دولت محسوب می‌شود.

به گفته استاندار مازندران، تزریق مرغ منجمد با قیمت ۴۳ هزار تومان و گوشت منجمد با قیمت ۱۴۵ هزار تومان در بازار شب عید بازتاب مناسبی داشته است.

خبر های مرتبط
برچسب ها: سفرهای نوروزی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
Mig mig
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۲
0
0
جالبه با نگاه ویژه به قشر مستضعف چادر خواب صورت مساله پاک شد و چادر زدن‌ممنوع شد ...‌خدائیش ژاپنی ها باید بیان دستان توانمند شما رو ببوسن
نظرات شما
پیشخوان