تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۲

ناراحتی مسی از دروغ‌ها؛ مذاکره با PSG ادامه دارد!

افراد نزدیک به لیونل مسی، ستاره آرژانتینی، به شدت از شایعات متعددی که درباره این بازیکن منتشر شده عصبانی هستند.

ناراحتی مسی از دروغ‌ها؛ مذاکره با PSG ادامه دارد!

رویداد۲۴ به گزارش "ورزش سه"، قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و هنوز خبری از تمدید قرارداد او با این باشگاه نیست.

همین موضوع باعث شده که شایعات بسیاری درباره آینده این بازیکن و خصوصا بازگشت احتمالی او به بارسلونا منتشر شود و اظهارات مدیران این باشگاه اسپانیایی نیز به این شایعات دامن زده است.

از سوی دیگر در روز‌های اخیر اخباری مبنی بر تغییر نظر مدیران پی اس جی از تمدید قرارداد با این ستاره آرژانتینی منتشر شده بود و حالا روزنامه فرانسوی لوپاریزین با انتشار بیانیه‎‌ای از سوی نزدیکان و اطرافیان مسی که در آن بر ادامه مذاکرات با مدیران پی اس جی تاکید شده به این شایعات پایان داده است.

در این بیانیه آمده است: «دیدن اخباری در این باره که پی اس جی قصد دارد دستمزد لئو را کاهش دهد یا به دنبال تمدید قرارداد با او نیست واقعا عجیب است. ما نمی‌خواهیم به هیچ وجه وارد این بازی حقیرانه شویم. انتشار این اخبار جعلی به سود لئو و به نفع رابطه او با این باشگاه نیست، اما شاید دقیقا همان چیزی باشد که بعضی از افراد به دنبالش هستند.

ما هیچ اظهارنظر علنی‌ای نخواهیم داشت، اما نه تنها کاملا واضح است که لئو و مدیران پی اس جی در حال پیشبرد مذاکرات‌شان هستند، بلکه این هم کاملا مشخص است که این باشگاه خواهان ماندن مسی است و این همان چیزی است که سرمربی این تیم (کریستوف گالتیه) اخیرا به آن اشاره کرد؛ بنابراین دیدن افرادی که اخبار دیگری را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهند عجیب است. از دروغ گفتن چه سودی می‌برید؟ خوب است که این سوال را از کسانی که مشغول انجام چنین کاری هستند بپرسیم.»

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: لیونل مسی ، بارسلونا
نظرات شما
پیشخوان