تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۲
دردسر تازه باشگاه‌داران آبی؛

پرونده مدیران استقلال از دادستانی کشور به مجلس رسید!

مشکلات و اختلاف‌های عدیده مالی در راس باشگاه استقلال طی سال‌ها و ماه‌های گذشته پای نمایندگان ملت را هم به پرونده پرسروصدای این مجموعه باز کرد.

پرونده مدیران استقلال از دادستانی کشور به مجلس رسید!

رویداد۲۴ پیرو گسترده‌تر شدن موضوعات مربوط به مشکلات مالی باشگاه استقلال ابعاد این موضوع باعث شد پای نمایندگان مجلس هم به غائله چک‌های برگشت خورده و یا وصول شده باشگاه استقلال باز شود.

حضور رئیس سازمان خصوصی سازی و دو عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال (فتح‌الله‌زاده و مظلومی) در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر، همچنین پرداختن شبکه‌های مختلف صدا و سیما به موضوع اختلافات مالی موجود در باشگاه استقلال باعث شد تا نمایندگان ملت نیز به این موضوع حساس شوند.

گرچه پیش از فرارسیدن سال ۱۴۰۲ نیز خبری در همین حوزه از سازمان بازرسی کل کشور توجه اهالی ورزش، به ویژه طرفداران باشگاه استقلال را به خود جلب کرده بود. این که دادستانی کل کشور اعضای هیئت مدیره استقلال را در ارتباط با مصوبه‌های مربوط به ماه‌های پیش از آن احضار کرده و خواستار ادای توضیح درباره دلیل تصویب برخی از مصوبات شان شده بود.

در این مدت مشکلات دیگری نیز از سوی قربان زاده - رئیس سازمان خصوصی سازی - علیه مدیرعامل و برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال مطرح و رسانه‌ای شد تا نمایندگان مجلس نیز به سهم خودشان این موضوع را در فراکسیون ورزش مجلس پیگیری شوند.

اخبار رسیده از حول و حوش باشگاه استقلال حکایت از آن دارد که به احتمال زیاد مدیران فعلی همزمان با درگیری‌های روزمره در باشگاه برای پاسخگویی به هواداران، مسئولان سازمان بازرسی کل کشور، مواجهه با اعضای سازمان خصوصی سازی و مشکلاتی از این دست، حالا باید در تاریخی که به زودی اعلام می‌شود به مجلس بروند و توضیحاتی را هم برای نمایندگان مردم ادعا کنند.

ناگفته نماند؛ باشگاه استقلال به دلیل عدم پرداخت به موقع بدهی طلبکارانش، فعلاً از حضور در دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شده است. هرچند که رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرده این مجموعه ظرف دو هفته آینده فرصت دارد تا مشکلاتش را برطرف کند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان