تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

پشت‌پرده ارسال پیامک انبوه و همگانی حجاب

روز سه‌شنبه برای افراد زیادی پیامکی مبنی بر رعایت قانون حجاب ارسال شده بود که بحث‌های زیادی را به همراه داشت، اما اصل ماجرای ارسال این پیامک‌ها چه بود؟

پشت‌پرده ارسال پیامک انبوه و همگانی حجاب

رویداد۲۴ خبرگزاری تسنیم نوشت: روز سه‌‌شنبه هفته جاری برای افراد زیادی پیامکی مبنی بر رعایت قانون حجاب ارسال شد که بحث‌های زیادی را به همراه داشت.

برخی از کاربران فضای مجازی نوشته بودند این پیام درحالی برای ما ارسال شده است که ما امروز اصلا از منزل به بیرون نرفته‌ایم.

برخی از کاربران آقا هم با این ابهام مواجه شدند که چرا برای آنها هم پیامک حجاب ارسال شده است و آیا سامانه پلیس ایراد داشته و پیامک اشتباهی برای آنها ارسال شده است.

اما حقیقت ماجرا این است که معاونت اجتماعی فراجا این پیام را برای تمامی افراد دارای خط فعال تلفن همراه ارسال کرده است تا بار دیگر یک قانون را یادآوری کند و این پیام ربطی به بی‌حجاب بودن یا با حجاب بودن افراد ندارد.

نکته قابل توجه این است که پیامک‌هایی که تخلفات مربوط به قانون عفاف و حجاب را اعلام می‌کند صرفا با سرشماره police ارسال می‌شود.

پشت‌پرده ارسال پیامک انبوه و همگانی حجاب

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: حجاب اجباری
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ندارم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۳۱
0
0
کاش یه پیامکم با این مضمون می اومد جناب آقای فلانی برای همکاری (کار) به فلان محل تشریف بیارین . حقوق و بیمه هم عالی ولی به جاش حجابت رو رعایت کن میاد
نظرات شما
نظرسنجی
پیش‌بینی شما از آینده قیمت دلار چیست؟