تاریخ انتشار: ۱۷:۲۶ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۲

۲ نفر از اعضای گروه جیش‌العدل دستگیر شدند

سپاه خبر داده دو نفر از اعضای گروه جیش العدل را که قصد ورود به کشور را داشتند، دستگیر شدند.

سپاه: دستگیری ۲ نفر از اعضای گروهک تروریستی جیش‌الظلم

رویداد۲۴ قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: «رزمندگان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان دو نفر از اعضای گروهک تروریستی جیش‌الظلم را که قصد ورود به کشور را داشتند، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل دادند. رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق طی یک سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در روز‌های گذشته موفق به انهدام باند‌های اشرار و گروهک‌های تروریستی شدند.»

رزمندگان این قرارگاه در روز‌های گذشته طی یک سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی موفق به انهدام باند‌های اشرار و گروهک‌های تروریستی شدند که به این شرح است؛ فراجای سیستان و بلوچستان موفق به ضربه زدن به یکی از باند‌های مهم سلاح و مهمات در جنوب شرق شد که از این باند تعداد ۱۵۴ قبضه سلاح جنگی و مقادیر قابل متنابهی مهمات کشف و ضبط شد و تعداد ۲ نفر از افراد شاخص این باند دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.


بیشتر بخوانید: حمله مسلحانه جیش الظلم به خودروی سپاه در سراوان


در همین رابطه، سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز یکی دیگر از شبکه‌های قاچاق سلاح جنگی به داخل کشور را منهدم و تعداد ۷۰ قبضه سلاح از این باند کشف کرده و ۲ نفر از اعضای باند در این رابطه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند. همچنین، رزمندگان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز تعداد ۲ نفر از اعضای گروهک تروریستی جیش‌الظلم را که قصد ورود به کشور را داشتند، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل دادند.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: جیش العدل
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان