تاریخ انتشار: ۱۹:۱۶ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

پلیس: ارسال ۲۲۸۰ پیامک کشف حجاب در همدان / ۳۲ خودرو به صورت سیستمی توقیف شد

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: از ابتدای آغاز طرح عفاف و حجاب در استان همدان ۲۲۸۰ فقره پیامک برای افراد ارسال و ۳۲ دستگاه خودرو به صورت سیستمی توقیف شده است.

کشف حجاب

رویداد۲۴ ‌ایسنا: سردار سلمان امیری اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان همدان براساس مصوبات و دستورالعمل وزارت کشور و قوه قضائیه و در راستای صیانت از نهاد خانواده و در جهت خنثی سازی توطئه دشمنان، مطابق قوانین جاری کشور به وظایف قانونی خود عمل و همزمان با سراسر کشور طرح های ناظر را برای مقابله با ناهنجاری های اجتماعی اجرا کرده است.

وی افزود: معتقدیم زنان و دختران ایران اسلامی همواره ثابت کرده اند که به موضوع حجاب اهمیت می دهند و پایبند به قانون و دستورات شرع مقدس هستند و اجازه سوءاستفاده دشمنان را نخواهند داد و معدود افرادی هم که بر اثر تبلیغات مسموم دشمنان در فضای محازی فریب خورده اند، با هدایت و نظارت خانواده ها به دامان خانواده اصیل ایرانی- اسلامی بازخواهند گشت.

امیری در ادامه خاطرنشان کرد: همانطور که در اطلاعیه های متعدد صادره به استحضار مردم رسیده است، در طرح ناظر هم رویکرد پلیس یک رویکرد ایجابی دارد و در مراحل اول تذکر و اخطار و در مراحل بعد چنانچه افراد اصرار بر ناهنجاری و کشف حجاب داشته باشند، اقدامات قضایی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به موضوع کشف حجاب گفت: از ابتدای آغاز طرح ۲۲۸۰ فقره پیامک برای افراد ارسال و ۳۲ دستگاه خودرو به صورت سیستمی توقیف شده است و در این مرحله ابتدا برای فرد از طریق پلیس یک پیامک ارسال و چنانچه در همان خودرو برای بار دوم کشف حجاب مشاهده شود، خودرو برای مدت ۱۵ روز توقیف سیستمی می شود و در مرجله سوم خودرو به مدت یک هفته توقیف و به پارکینگ منتقل خواهد شد.

امیری مطرح کرد: در حوزه اصناف نیز خوشبختانه با جلسات متعددی که با صنوف داشته ایم، شاهد همکاری و همراهی متصدیان و مردم هستیم اما همانطور که در این حوزه هم اطلاع رسانی شد، چنانچه واحد صنفی الزامات لازم در حوزه عفاف و حجاب را رعایت نکنند برای بار اول پیامک اخطار صادر می شود و برای مرحله دوم یک هفته پلمب انجام خواهد شد و در مرحله سوم با تشکیل پرونده، موضوع به مرجع قضایی ارجاع خواهد شد که از ابتدای آغاز طرح در حوزه اصناف ۱۸ مورد پیامک تذکر برای صنوف متخلف ارسال و دو واحد نیز در مرحله دوم پلمب شده اند.


بیشتر بخوانید: وزیر ارشاد: با بازیگرانی که کشف حجاب می‌کنند برخورد می‌کنیم


وی با بیان اینکه همکاران انتظامی استان بیش از ۵۱۰ مورد سرکشی از واحدهای صنفی داشته اند و این مورد به صورت ویژه در روزهای آینده نیز در دستور کار است، بیان کرد: در بخش فضای مجازی هم انتظامی استان اقدامات خوبی انجام داده و با رصد و پایش فضای مجازی، ۳۱ سایت و صفحه مجازی که کشف حجاب را ترویج می کردند، شناسایی و اقدام لازم قانونی در مورد آنها انجام شده است

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان با تشکر از همراهی و همگامی مردم در استان همدان خاطرنشان کرد: همکاران ما در انتظامی استان با تمام توان به وظایف قانونی خود عمل خواهند کرد و ضرورت دارد معدود افرادی که عامدانه در راستای ناهنجاری گام برمی دارند بدانند که دشمنان می خواهند آنها را از مسیر درست زندگی منحرف کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: حجاب اجباری
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۷
1
3
خاک حلالتون با این شعورتون!!!!
مش رجب دو وجبی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۷
0
4
دمتون گرم . حقوقتون حلااال !!! پلیس باید فقط و فقط پیامک بده و بصورت سیستماتیک ! ماشین های ملت رو توقیف کنه . به این میگن پلیس ! وگرنه پلیسی که دزد و قاچاقچی و دکل دزد و اختلاس گر و ... بگیره که توی همه کشورها هست ؛ خوبش هست !!!! پلیسی که کارش رو ول کنه و با دوربین های جاسوسی و شنود و مراقبت و هزار ترفند دیگه ؛ بی حجاب پیدا کنه و بهش پیامک بده رو میگن پلیس !!!! دم شما گرم که نه ! دااااغ
نظرات شما
پیشخوان