تاریخ انتشار: ۱۳:۲۵ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۲

معضل جدید برای استقلالی‌ها

عزیزبک آمانوف هافبک ازبکستانی از باشگاه استقلال شکایت کرده و اگر استقلالی‌ها نتوانند کمیته انضباطی فیفا را توجیه کنند باید رقم مطالبات بازیکن ازبکستانی را عینا به وی پرداخت کنند.

معضل جدید برای استقلالی‌ها

رویداد۲۴ آمانوف پس از فسخ یک‌طرفه قراردادش با باشگاه استقلال مدعی شد که نوتیس قبل از فسخ قرارداد یک‌طرفه با استقلال را داده و این هشدار را از طریق ایمیل به باشگاه ارسال کرده اما گویا مسئولان باشگاه عنوان کرده‌اند که چنین ایمیلی دریافت نکرده‌اند.

درنهایت طرفین از یکدیگر به کمیته انضباطی فیفا شکایت کردند و حالا شنیده می‌شود بازیکن ازبکستانی رقمی معادل حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار را درخواست کرده که استقلالی‌ها با نوشتن لایحه‌ای قصد دارند تا با توجه به شرح ماوقع برای فیفا این رای را شکسته و تقصیر را بر گردن این بازیکن بیندازند .

در همین خصوص برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند وکیل آمانوف درباره مطالبات این بازیکن اقدامات لازم را انجام داده و از طریق کمیته انضباطی فیفا حکم فوری برای دریافت مطالبات بازیکنش را دریافت کرده است. اگر استقلالی‌ها نتوانند کمیته انضباطی فیفا را توجیه کنند باید رقم مطالبات بازیکن ازبکستانی را عینا به وی پرداخت کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان