تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

انتقام استراماچونی از استقلال تا آخرین لحظه!

طبق ادعای سرپرست باشگاه استقلال، وکیل سرمربی ایتالیایی به خاطر تاخیر دو روزه در پرداخت طلب استراماچونی از استقلال غرامت گرفته است!

انتقام استراماچونی از استقلال تا آخرین لحظه!

رویداد۲۴ با وجود پرداخت بدهی استقلال به استراماچونی توسط بانک شهر و مختومه شدن پرونده این سرمربی با آبی های تهران در فیفا، همچنان نکاتی از این پروسه طاقت فرسا و ناراحت کننده برای مدیران و هواداران استقلال وجود دارد.

نکاتی که یکی از آنها توسط حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، امروز فاش شد و آن، دریافت جریمه دیرکرد دو روزه توسط وکیل استراماچونی از باشگاه استقلال بود. تاخیری که به واسطه تعطیلی در کشور قطر بود و اشکالی متوجه باشگاه استقلال نبود اما همین دیرکرد دو روزه هم دستاویزی شد تا وکیل استراماچونی، مبلغ ۲۴۰۰ یورو - در حدود ۱۵۰ میلیون تومان - دیگر از باشگاه استقلال بگیرد.

موضوعی که کریمی در پست اینستاگرامی امروزش در مورد آن نوشت: «هواداران عزیز در جریان باشند با وجود پرداخت نزدیک به یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو بابت بدهی استراماچونی، به خاطر ۲ روز تعطیلی کشور قطر به دلیل عید فطر، انتقال پول استراماچونی با تأخیر همراه بود. وکیل ایشان اعلام کرد که چون پول را دیر پرداخت کردید باید ۲۴۰۰ هزار یورو بابت این دو روز پرداخت کنید! مربی‌ای که کمتر از یک نیم فصل سرمربی استقلال بود کل مطالبات ۲ فصل به اضافه دو روز تأخیر را هم گرفت! ضمن اینکه اگر بدهی استراماچونی پرداخت نمی‌شد، باید روزانه بالای ۱۰۰ میلیون تومان خسارت می‌ دادیم ولی خوشبختانه جلوی این اتفاق گرفته شد.»

موضوعی که احتمال بار دیگر از محبوبیت این سرمربی نزد هواداران استقلال به خاطر برخوردهای او با باشگاه به خصوص در مقطع اخیر می‌کاهد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان