تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

ارگان رسانه‌ای نزدیک به سپاه تایید کرد/ تفاهم‌نامه تحویل خودرو به نمایندگان

ارگان رسانه‌ای نزدیک به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: چنین تفاهمی برای واگذاری خودرو‌های شاسی بلند به نمایندگان مجلس صورت گرفته است که باید نهاد‌های نظارتی برخورد لازم را با رانت شکل گرفته انجام دهند. اما مسئله‌ای که همچنان مبهم است تاریخ این تفاهم نامه است.

ارگان رسانه‌ای نزدیک به سپاه تایید کرد/ تفاهم‌نامه تحویل خودرو به نمایندگان

رویداد۲۴ ارگان رسانه‌ای نزدیک به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چنین تفاهمی برای واگذاری خودرو‌های شاسی بلند به نمایندگان مجلس صورت گرفته است که باید نهاد‌های نظارتی برخورد لازم را با رانت شکل گرفته انجام دهند. اما مسئله‌ای که همچنان مبهم است تاریخ این تفاهم نامه است.

علیرضابیگی نماینده مردم تبریز پس از آنکه مدعی شد در جریان استیضاح نوبت قبل وزیر صمت، ۷۵ نماینده مجلس رشوه گرفتند تا فاطمی امین همچنان وزیر بماند، لیستی را منتشر و اعلام کرد اسامی افرادی که خودروی شاسی بلند دریافت کرده اند بنا بر این مستندات بوده است.

در پی طرح این ادعای از سوی احمد علیرضابیگی مخاطبان سامانه تعاملی فارس‌من با ثبت پویشی با عنوان «ادعای اهدای خودرو به نمایندگان پیگیری شود» درخواست پیگیری درستی یا نادرستی این ادعا را از مجلس و قوه قضائیه دارند.

پیگیری‌ها از برخی نماینده‌های مجلس حاکی از آن است که چنین تفاهمی صورت گرفته است که باید نهاد‌های نظارتی برخورد لازم را با رانت شکل گرفته انجام دهند. اما مسئله‌ای که همچنان مبهم است تاریخ این تفاهم نامه است.

خبرگزاری فارس نوشت: باتوجه به اینکه تاریخ این تفاهم نامه در اسناد منتشر شده وجود ندارد امکان تطبیق این اسناد با ادعای رشوه‌ای که علیرضا بیگی مطرح کرده وجود ندارد.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: وزیر صمت
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۰
0
3
حالا با نزدن تاریخ، خلافشون لاپوشانی میکنند، این نمیشه که، بهر حال خلافی هایی که شده. و محرزه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۰
0
7
چه فرقی داره چه زمانی تفاهم نامه انجام شده، مهم اینه که بصورت رایگان یا همان رشوه در اختیار نماینده های حکومتی مجلس قرار گرفته.
نظرات شما
پیشخوان