تاریخ انتشار: ۲۱:۱۷ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

بایدن از سن بالایش تعریف کرد!

بایدن در سخنرانی خود در این مراسم به روپرت مرداک، سرمایه‌دار و میلیاردر حوزه رسانه کنایه زده و به شوخی گفت، خودش در مقابل این پیرمرد ۹۲ ساله همچون "هری استایلز"، خواننده جوان آمریکایی به نظر می‌رسد!

جو بایدن

رویداد۲۴ به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه ان.پی.آر، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا که اخیرا نامزدی‌اش را برای دومین دور ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ اعلام کرد، در جریان ضیافت شام سالانه ۲۰۲۳ با خبرنگاران حوزه کاخ سفید سن بالای خود به همراه منتقدانی که فکر می‌کنند برای نامزدی مجدد در انتخابات خیلی پیر است را دستمایه شوخی و تمسخر قرار داد.

بایدن در سخنرانی خود در این مراسم به روپرت مرداک، سرمایه‌دار و میلیاردر حوزه رسانه کنایه زده و به شوخی گفت، خودش در مقابل این پیرمرد ۹۲ ساله همچون "هری استایلز"، خواننده جوان آمریکایی به نظر می‌رسد!

او اظهار کرد: ببینید من میفهمم مساله سن کاملا معقول است. شما ممکن است فکر کنید من از روپرت مرداک خوشم نمی‌آید. این درست نیست. چطور می‌توانم از کسی که باعث میشود در مقابلش مثل هری استایلز به نظر برسم بدم بیاید!

بایدن در مقام دفاع از سن بالایش بر آمده و گفت: شما من را پیر بخوانید، من به خودم کارکشته می‌گویم! شما من را کهنسال بخوانید من خود را خردمند می‌دانم!

بایدن همچنین در این ضیافت شامل سالانه با اصحاب مطبوعات به شوخی گفت که با یکی از پدران بنیانگذار آمریکا دوست است. این اظهارات و شوخی‌ها در حالی از سوی بایدن بیان شد که کارشناسان معتقدند، موضوع سن بالای بایدن به تلاش مجدد او برای نامزدی در انتخابات لطمه می‌زند. رئیس جمهور دموکرات ۸۰ ساله آمریکا از سوی دیگر همچنان با محبوبیت پایین در نظرسنجی‌ها و بالا بودن درصد مخالفان عملکردش نسبت به درصد موافقان این عملکرد دست و پنجه نرم می‌کند.

بایدن در صحبتی که احتمال نشان‌دهنده یکی از موضوعات مورد توجهش در کارزار انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ است به رسانه‌های خبری حمله کرد و گفت: آنها از دروغگویی برای کسب سود و قدرت و برای برانگیختن نفرت استفاده می‌کنند.

بایدن در ادامه به شبکه خبری فاکس نیوز حمله کرده و گفت: دروغ‌های آنها برای سود و قدرت گفته می‌شوند. این دروغ‌ها از سر دسیسه و خباثت بارها و بارها تکرار و طراحی می‌شوند تا یک چرخه خشم، نفرت و حتی خشونت را ایجاد کنند.

بایدن همچنین رسانه‌هایی همچون فاکس نیوز را "افراطی" خوانده و به شوخی گفت که اگر او فاکس نیوز را "صادق، منصف و راستگو" بخواند، مردم می‌توانند از او به اتهام تهمت شکایت کنند.

در این مراسم ضیافت شام سالانه ده‌ها خبرنگار پوشش دهنده کاخ سفید به همراه تعداد زیادی از مقامهای دولتی شرکت داشتند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: جو بایدن
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان